dodano: 2020-06-25 19:35:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Krótkie Info - Biomutant z 9 minutami rozgrywki, Blair Witch z okrągłym..., UNDERCAT na Kickstarterze, Colony Siege we Wczesnym Dostępem

Autor: AnoX
Gra: Biomutant
Krótkie Info - Biomutant z 9 minutami rozgrywki, Blair Witch z okrągłym..., UNDERCAT na Kickstarterze, Colony Siege we Wczesnym Dostępem
18°
0

Biomutant doczekał się 9 minut rozgrywki, . Więcej w Krótkie Info!
 
THQ Nordic i Experiment 101 oficjalnie przypomniały o swojej grze, która teoretycznie miała być od dawna na rynku. Obecnie Biomutant nie doczekał się daty premiery, w związku z czym być może jeszcze trochę na tytuł zaczekamy....
 
 
 
Blair Witch oficjalnie zaliczyło dziś premierę na Nintendo Switch, gdzie można się zapoznać mobilnie z wydarzeniami w lesie Black Hills. Gra krakowskiego studia dotarła do miliona graczy na całym świecie, potwierdzając przy tym jak wielki sukces osiągnął ostatni horror bazujący na licencji filmowej.
 
Niezmiernie cieszy nas, że nasza produkcja stała się tak popularna. To rezultat między innymi starannie zaplanowanego planu marketingowego. Od czasu wydania Blair Witch podpisaliśmy liczne umowy z kluczowymi partnerami, w tym z Microsoftem. Ukazała się jej wersja pudełkowa. Otworzyliśmy się też na niezwykle znaczące rynki azjatyckie, na których bardzo ceni się horrory psychologiczne. Dzisiaj gra debiutuje też na kolejnej platformie – Nintendo Switch. Gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu oraz przez największy portal społeczności Nintendo na Świecie, Nintendolife, który pokazał ekskluzywnie materiał z wersji Switch. – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.
 
Bloober Team S.A. znaleźć możemy na parkietach NewConnect.
 
 
 
UNDERCAT to pełnie nowa propozycja z oferta Crytivo, które poszukuje środków poprzez Kickstartera, gdzie czekać na nas będzie szereg atrakcji oraz narzędzi do wykorzystania.
 
 
 
MAGIN to kolejna interesująca, niezależna przygodowa gra RPG z Polski, która poszukuje środków na Kickstarterze!
 
 
Fishing North Atlantic oficjalnie doczekało się zapowiedzenia okresu premierowego, który ma nastąpić w sierpniu 2020, gdy czekać na nas będzie magia łowienia ryb.
 
 
 
Colony Siege oficjalnie trafiło na Steam do Wczesnego Dostępu, zdięki czemu można się zapoznać z wyjątkowym połączeniem z strategii czasu rzeczywistego oraz strategii Tower Defense.
 
 
 
Ultracore doczekało się ogłoszenia zupełnie nowego zwiastuna przypominającego o premierze tytuły retro, która odbędzie się 23 czerwca 2020 roku na PlayStation 4 i Nintendo Switch.
 
 
 
 
Acer zaprezentował nowe komputery, monitory, myszkę oraz... niespodzianki z serii Predator!
 
 
SUPERLIMINAL doczekał się doczekał się daty premiery wersji konsolowych, które dostępne będą na rynku od 7 lipca 2020 roku.
 
 
 
realme zaprezentował nam premierę swojego smartfona realme 6S oraz plecaka Adventure Backpack za sprawą którch możemy się spodziewać możemy zalet oraz wysokiej jakości wykonania. realme 6s dostępny będzie w cenie 999 PLN a Adventure Backpack w cenie 149 PLN Produkty wejdą do sprzedaży w Polsce 30 czerwca 2020 roku.
 
 
 
Limited Run Games oficjalnie zapowiedziało, że w ich ofercie można znaleźć Samurai Shodown na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Na drugiej platformie znajdziemy także pudełko z Jay and Silent Bob: Mall Brawl. METAL SLUG XX doczekało się wprowadzenia także efektownego wydania pudełkowego na Switcha.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama