dodano: 2020-04-10 13:00:02
PC

Krótkie Info - Borderlands Science, Vigor, A Fold Apart, Xiaomi Mi 10

Autor: AnoX
Krótkie Info - Borderlands Science, Vigor, A Fold Apart, Xiaomi Mi 10
10°
0

Borderlands Science w Borderlands 3, A Fold Apart z datą premiery, Vigor z 3 sezonem, nowe bronie w Twierdza Władcy, ubezpieczenie premium w Mi 10/10 Pro. Więcej w Krótkie Info!
 
 
2K i Gearbox poinformowały, że o wprowadzeniu nowości do Borderlands 3. Jest nią Borderlands Science, specjalną minigrą o DNA i łączeniu poszczególnych kwadracików.
 
 
 
Sieciowa strzelanka Battle Royale - Vigor, doczekała się trzeciego sezonu Rivals w ramach którego rozgrywka wzbogaciła się o nowy tryb rozgrywki oraz ciche bronie z tłumikiem.
 
 
 
A Fold Apart doczekało się wczoraj ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już, że nowa gra studia Lightning Rod Games ukaże się 17 kwietnia 2020 roku.
 
 
 
Commander '85 od The Moonwalls i Ultimate Games już na Kickstarterze!
 
 
The Procession To Calvary to nowa gra niezależnego twórcy Joe Richardson, który ponownie zabierze nas do świata renesansowych obrazów, przygodówkowej formuły oraz ślicznych animacji i sporej dawki humoru.
 
Karta na Steam
 
 
 
Stronghold Warlords (Twierdza Władcy) doczekała się zupełnie nowego materiału wideo, który tym razem poświęcony został nowym broniom oraz arsenałowi, z którego przyjdzie korzystać naszym dzielnym wojakom.
 
 
 
Wystartowała zupełnie nowa akcja RE-PLAY w ramach której po raz kolejny dochód zostanie przekazany na organizację War Child UK.
 
Karta na Steam
 
 
 
Gamedec otrzyma świat z SEVEN The Days Long Gone, a mogą nadejść...
 
 
Xiaomi ogłosiło, że w przypadku dwóch nowych, flagowych smartfonów klienci mogą liczyć na 24-miesieczną ochronę ekranu premium, za sprawą której będzie można jednorazowej, bezpłatnej wymiany ekranu w czasie całego okresu gwarancyjnego.
 
 
Chasm doczekało się zupełnie nowej aktualizacji 1.076 wprowadzającej poprawki wielu błędów, które towarzyszy specjalne kompendium oraz szereg dodatkowych ulepszeń gry.
 
 
Laced Records wraz z Capcomem ponownie uraczą graczy interesującą ścieżką dźwiękową. Tym razem usłyszymy utwory z Resident Evil 4, które będzie wysyłane w czerwcu 2020 roku, już wystartowała przedsprzedaż.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama