dodano: 2020-09-30 11:45:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Krótkie Info - Ghostrunner już z wersją demonstracyjną, Assassin's Creed Valhalla i Echa Walhalli, POSTAL Redux zmierza na Nintendo Switcha!

Autor: AnoX
Krótkie Info - Ghostrunner już z wersją demonstracyjną, Assassin's Creed Valhalla i Echa Walhalli, POSTAL Redux zmierza na Nintendo Switcha!
15°
0

Ghostrunner doczekał się wersji demonstracyjnej, Assassin's Creed Valhalla i podcast Echa Walhalli, POSTAL Redux na Switchu. Więcej w Krótkie Info!
 
All in! Games i 505 Games wspólnie doniosły, że darmowa wersja demonstracyjna gry Ghostrunner of One More Level i ich towarzyszy klawiatury jest już dostępna, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z fragmentem rozgrywki.
 
Demo na Steam
 
 
Ubisoft udostępnił wczoraj nie tylko zwiastun fabularny, ale także polskojęzyczny odcinek specjalnego podcastu zatytułowanego "Echa Walhalli", związanego z nadchodzącym Assassin's Creed Valhalla. Transmisję możecie posłuchać w tym miejscu.
 
 
POSTAL Redux oficjalnie doczekał się zapowiedzi, zgodnie z którą od 16 października będziemy się mogli zapoznać z 23-letnim twin-stick-shooterem, za który odpowiadać będą dwie polskie spółki - Movie Games i Drageus Games.
 
- Ponad 20 lat temu, wydając pierwszego Postala, nie mieliśmy pojęcia, jak mocno zapisze się on w historii gier wideo. - mówi Vince Desi, założyciel Running With Scissors. Postal na Switchu to spełnienie naszych marzeń. W imieniu wszystkich nas w Running With Scissors, chciałbym podziękować naszym fanom za nieustające wsparcie. Dopiero się rozkręcamy. -
 
Movie Games S.A. i Drageus Games S.A. notowane są na NewConnect.
 
 
 
Przeczytaj także: Recenzja Mad Dog GC500 - Bardzo dobry pad, dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie!
 
 
Aquanox Deep Descent doczekało się zaprezentowania zupełnie nowego zwiastuna, prezentującego jak przebiegać będzie rozgrywka kooperacyjną, którą odkryć będziemy mogli od 16 października 2020 roku.
 
 
 
Captain Sabertooth and the Magic Diamond to nowa propozycja Zordix Publishing i Ravn Studio, którtą będziemy mogli sprawdzić jeszcze w tym roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
 
 
 
 
 
CARDPOCALYPSE doczekało się zapowiedzi nowego dodatku Out of Time, który ma na rynku zagościć już 12 października 2020 roku, rozszerzając rozgrywkę oraz jej model funkcjonowania.
 
 
 
Przeczytaj także: Maskarada Hearthstone Scholomancjum dziś wystartowała! Co przygotował dla nas Blizzard tym razem? 
 
 
Bartlow’s Dread Machine wczoraj oficjalnie zagościło na Xbox One oraz na komputerach osobistych, gdzie gracze mogą się zaznajomić z nietypową strzelanką osadzoną w świecie przedstawionym z naukowym zacięciem.
 
 
 
 
Red Wings Aces of the Sky doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na konsole i komputery osobiste, osadzoną na dzień13 października 2020 roku. Tytuł już teraz można zakupić ze zniżką wynoszącą 20%.
 
 
 
Alwa's Legacy oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zaznajomić z atrakcyjną, mającą retro korzenie ubrane w nowoczesną oprawę oraz model produkcji.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama