dodano: 2021-02-23 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Hunt Showdown z trzecią rocznicą, debiut Kool2Play na NewConnect, data premiery Antonball Deluxe

Autor: AnoX
Krótkie Info - Hunt Showdown z trzecią rocznicą, debiut Kool2Play na NewConnect, data premiery Antonball Deluxe
10°
0

Hunt Showdown z trzecią rocznicą, debiut Kool2Play na NewConnect, data premiery Antonball Deluxe. Więcej w Krótkie Info!

Crytek oficjalnie ogłosił, że Hunt Showdown z powodu trzeciej rocznicy gry, która gromadzi 3 miliony unikatowych graczy, doczeka się wewnętrznego święta z atrakcjami, konkursami oraz promocjami.

 

Kool2Play oficjalnie zadebiutowało na NewConnect, notując spory sukces, który w przeciągu kilkudziesięciu minut przekroczyły 100% wartości kursu akcji.

- Wierzymy, że jesteśmy najbardziej oryginalnym i unikatowym tegorocznym debiutantem. Wyróżnia nas nastawienie na jakość, a nie ilość oraz doświadczony zespół producentów i speców od marketingu gier.  Planujemy tworzyć silne marki Premium Indie, z których pragniemy czerpać zyski nawet do 5-6 lat od premiery - komentuje debiut Marcin Marzęcki, prezes spółki.

- Uragun, to futurystyczny roguelite shooter skierowany m.in. do fanów gier Hades czy Enter the Gungeon. Stawiamy na unikalny gameplay, fabułę, a przede wszystkim nieskrępowaną niczym rozgrywkę z dynamiką rodem z serii DOOM – mówi Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play. – Naszym celem jest tworzenie produkcji meaningful pop games – skierowanych do masowego odbiorcy, dających frajdę, ale noszących też ważne przesłanie. Taki jest właśnie Uragun, który z jednej strony stawia na akcję i pokazuje jak wyglądałby świat opanowany przez Sztuczną Inteligencję, ale też robi to w odpowiednio lekki sposób. -

 

Street Fighter V doczekał się piątej rocznicy, świętowaną poprzez wprowadzenie nowej postaci Dana Hibiki oraz dawki darmowej zawartości!

 

TRANSCEND MTE112S to jednostronny dysk SSD NVMe w formacie M.2 2280, czyli zupełnie nowy, wydajny dysk z odczytem i zapisem wynoszące odpowiednio 1 700 MB/s i 1 400 MB/s.

[PR] Szybki, jednostronny SSD NVMe – propozycja TRANSCEND dla wymagających_small 

 

Zapoznaj się także z: Ubisoft zapowiedział kiedy tryb online pojawi się w Watch Dogs Legion!

 

SNK ogłosiło jakie postacie dołączą do THE KING OF FIGHTERS XV i SAMURAI SHODOWN w ramach trzeciego sezonu.

 

Antonball Deluxe doczekało się ogłoszenia daty premiery, która nastąpi na komputerach osobistych już od 5 marca 2021 roku.

 

Warhammer Odyssey doczekał się publicznego wejścia na mobilny rynek, w wyniku czego wszyscy gracze na całym świecie mogą się zapoznać z ciekawą propozycją  znanym świecie fantasy.

 

G2A.COM wprowadził darmowe szkolenia dla nauczycieli, skupiające się na zapewnieniu nauczycielom zakresu informacji z implementacji gier do edukacji., Projekt G2A Academy jest dostępny w języku angielskim, ale wkrótce doczeka się tłumaczeń w innych językach.

– Młodzi ludzie na całym świecie stają w obliczu największego kryzysu w edukacji, jaki pamiętamy. Nauczyciele muszą całkowicie przemyśleć swoje podejście do nauczania i znaleźć nowe sposoby na utrzymanie zaangażowania i motywacji uczniów. Gry wideo – i umiejętności, które oferują – są istotnym narzędziem w ożywianiu nauki online i chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc uwolnić te korzyści dla nauczycieli i uczniów. G2A Academy wyposaża nauczycieli w techniki, zasoby i pewność siebie, aby włączyć gry do lekcji i pomóc zabezpieczyć edukację pokolenia Covid – komentuje Bartosz Skwarczek, CEO i współzałożyciel G2A.COM.

– Razem z Adamem jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy współpracować z G2A aby wprowadzić ten kurs w życie. Obaj aktywnie korzystamy z gier jako środka dydaktycznego i z pierwszej ręki przekonaliśmy się o korzyściach, jakie mogą one przynieść podczas zajęć. Prawdziwa moc gier nie została jeszcze uświadomiona w społeczeństwie i wierzymy, że edukacja jest idealną platformą do pokazania jej wartości. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, jak nauczyciele zaadoptują nauki G2A Academy, aby skutecznie wprowadzać gry na swoich lekcjach – komentuje dr. Szymon Makuch, współtwórca kurs i wykładowca na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama