dodano: 2020-03-24 12:00:02

Krótkie Info - Monster Hunter, Exit the Gungeon, Dread Nautical, Gwint

Autor: AnoX
Krótkie Info - Monster Hunter, Exit the Gungeon, Dread Nautical, Gwint
11°
0

Monster Hunter World Iceborne z nowościami, Dread Nautical nową grą RPG Zen Studios, Gwint zagościł na urządzeniach z Androidem. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Monster Hunter World Iceborne doczekało się nowej aktualizacji wprowadzającej do produkcji 3 nowe warianty, nowe wyzwania Enter the Ring, więcej broni oraz przedmiotów do wykorzystania. Ponadto wkrótce pojawi się nowe wydarzenie oraz jeszcze więcej darmowej treści i dodatków DLC.
 
 
 
 
 
Exit the Gungeon oficjalnie zagościł na komputerach osobistych i Nintendo Switch, dzięki czemu kolejne grupy graczy mogą próbować uciec z ulegających zniszczeniu lochów.
 
 
Gracze Destiny 2 oficjalnie zebrali okrągły milion dolarów ramach specjalnej akcji Strażnicy dla Australii. W jej ramach gracze nabyli 75 tysięcy wyjątkowych koszulek, które przełożyły się na środki dla  NSW Rural Fire Service oraz Wires.
 
- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ogromu wsparcia i ofiarności, jakie społeczność Bungie okazała Australii w czasie wyniszczających pożarów lasów. Dzięki fanom Destiny, ochotnicza straż pożarna w Nowej Południowej Walii (New South Wales Rural Fire Service) będzie lepiej wyposażona w przyszłych zmaganiach i będzie mogła lepiej służyć swojej społeczności, gdy zajdzie taka potrzeba. Organizacja WIRES będzie mogła zająć się rehabilitacją chorych, rannych i wysiedlonych zwierząt jednocześnie zajmując się odbudową ich naturalnego środowiska. Z głębi serc dziękujemy za to, że nieustannie udowadniacie nam, jak silna jest razem społeczność Bungie i że sprawiacie, iż świat jest lepszym i bardziej przyjaznym miejscem – Christine Edwards, starszy menadżer fundacji Bungie.
 
 
American Motorcycle Simulator nową grą polskiego Movie Games S.A.
 
 
Koch Media Poland poinformowało, że od wczoraj do 5 kwietnia 2020 roku gracze będą mogli nabyć dwa hity - Shenmue III oraz Cities Skylines, w obniżonej cenie! W ten sposób będziemy mogli nacieszyć się wersjami pudełkowymi, które można nabyć w jeszcze lepszej cenie.
 
 
Dread Nautical to nowa gra RPG stworzona przez Zen Studios, które jeszcze obszerniej po Operenci, stara się "atakować" gatunek. Tym razem spróbują to zrealizować poprzez oryginalny świat przedstawiony ubrany w efektowny styl wizualny.
 
 
 
Dreadlands doczekało się ogłoszenia nawiązania ściślejszej współpracy w wyniku czego, będziemy mogli aktywnie działać, aby wesprzeć Fatshark oraz Blackfox w pracach nad ich produktem.
 
 
 
Ghost Recon Breakpoint jutro z Epizodem 2 wraca do korzeni serii
 
 
Magic The Gathering Arena wzbogacił się o zawartość Friday Night Magic, dzięki czemu gracze otrzymają dostęp do jeszcze większej ilości interesujących kart.
 
 
Crytek oficjalnie ogłosił, że wypuszczać specjalny program na swój silnik CRYENGINE dostosowany do urządzeń z systemem Android. Beta Program udostępni nam wcześniej tę zaawansowaną technologię z jego szerokimi zastosowaniami i rozwiązaniami do uczynienia gier jeszcze piękniejszymi.
 
 
 
Gwint oficjalnie zagościł dzisiaj na urządzeniach mobilnych z systemem Android, dzięki któremu będziemy się mogli cieszyć z wielu wyśmienitych kart z efektownymi naimacjami i starannym wykonaniem.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama