dodano: 2020-02-13 22:00:01

Krótkie Info - Operencia, WoW Classic, Gwint, PS Store, DayZ na Steam

Autor: AnoX
Krótkie Info - Operencia, WoW Classic, Gwint, PS Store, DayZ na Steam
23°
0

Operencia: The Stolen Sun zagości wszędzie na komputerach osobistych, a World of WarCraft Classic już z wydarzeniem Leże Czarnoskrzydłego. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Operencia: The Stolen Sun od Zen Studios doczekało się określenia daty premiery wersji na komputery osobiste, które kończą proces ekskluzywności dla Epic Games Store. 31 marca zakończy długi proces, choć projekt możemy też już sprawdzić w ramach Xbox Game Pass na tej platformie.
 
 
 
World of WarCraft Classic doczekała się wprowadzenia specjalnego wydarzenia - Leże Czarnoskrzydłego (Blackwing Lair). Jego ramach wraz z zespołem zmierzymy się z Neferianem i jego 8 bossami. Ten rajd z pewnością zapadł wielu mocno w pamięć!
 
 
 
W PlayStation Store wystartowały wczoraj kolejne promocje, dzięki czemu będziemy mogli nabyć taniej między innymi NBA 2K20, Call of Duty Modern Warfare Remastered, Red Dead Redemption 2 czy Death Stranding.
 
W tym tygodniu znajdziemy między innymi:
 
  • OKAZJA TYGODNIA - 60% rabatu na wszystkie wersje NBA 2K20 m.in. edycja legendarna przeceniona z 439 PLN na 175,60 PLN
  • REMASTERY I RETRO – Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered za 67,60 PLN, The Last of Us™ Remastered za 39 PLN, Batman: Arkham Collection za 124 PLN, Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy za 84,50 PLN i DOOM 3 za 21 PLN
  • GRY ZA MNIEJ NIŻ 64 PLN –in.: Watch Dogs, Mirror's Edge™ Catalyst
  • GRY ZA MNIEJ NIŻ 22 PLN – in.: Mass Effect™: Andromeda – Standardowa Edycja Rekruta, Valiant Hearts: The Great War
  • PROMOCJA WYBÓR KRYTYKÓW – wyjątkowe ceny na wyjątkowe gry, in. Wiedźmin 3: Dziki Gon, Call Of Duty Modern Warfare Battle Pass Edition, Death Stranding, FIFA 20, GTA V (Standard Edition), Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2
  • FORTNITE: FALLEN LOVE RANGER PACK – powrót kultowej walentynkowej paczki
  • START DRUGIEGO SEZONU CALL OF DUTY: MODERN WARFARE – m.in. nowe mapy, bronie, operatorzy i przepustka sezonowa
 
 
Czy Ubisoft tym razem lepiej rozpocznie nową generację konsol?
 
 
Koch Media Poland w dniu dzisiejszym wypuściło do sklepów fizyczne wydanie gry Blair Witch, dzięki któremu będziemy mogli na swojej półce postać horror osadzony w świecie wykreowanym przez hitowy film sprzed lat.
 
 
 
Od dzisiaj na komputerach osobistych poprzez Steama możemy się zapoznać z DayZ, które do 17 lutego 2020 roku będzie dostępne na ten czas dla wszystkich.
 
 
 
Miasma Caves w końcu doczekało się daty premiery osadzonej na 28 lutego 2020 roku, gdy będziemy mogli pobawić się projektem nastawionym na rozgrywkę pozbawioną przemocy.
 
 
 
Prolog do Alder's Blood jest już dostępne także na Steamie!
 
 
Dzięki Feral Interactive już od dziś możemy się zapoznać z Company of Heroes na urządzeniach z systemem iOS. Strategia możliwa jest do sprawdzenia z dostosowanym interfejsem i specyfiką urządzeń dotykowych.
 
 
 
Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana doczekało się daty premiery na urządzeniach z systemem Android, dzięki czemu wiemy już, że od 24 marca możemy się pobawić kartami od CD Projekt RED.
 
 
 
Ozwell E. Spencer i Alex Wesker to dwóch kolejnych antagonistów/protagonistów w nadchodzącej, wieloosobowej gra Resident Evil Resistance. Powracające persony, pozwolą nam przerazić drużynę stojąc naprzeciw i starającą się nam wymknąć.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama