dodano: 2020-05-22 16:35:02

Krótkie Info - Premiera Maneatera i Saints Row: The Third - Remastered, What the Golf? na Switch, Observation na Steam i GOG-u

Autor: AnoX
Krótkie Info - Premiera Maneatera i Saints Row: The Third - Remastered, What the Golf? na Switch, Observation na Steam i GOG-u
16°
0

Maneater i Saints Row: The Third - Remastered oficjalnie zalicza premierę, What the Golf? trafiło na GOG-a i Steam. Więcej w Krótkie Info!!
 
 
RPG o rekinie - Maneater oficjalnie dziś trafia na rynek, dzięki czemu gracze na PC, PS4 i XB1 mogą rozpocząć swoją przygodę w polowanie na ludzi i w zasadzie na prawie wszystko co stoi na naszej drodze.
 
John Gibson, CEO i współwłaściciel Tripwire Interactive, skomentował dzisiejszą premierę: - Od momentu ogłoszenia gry Maneater na E3 2018 zostaliśmy zalani falą wsparcia i zainteresowania przez fanów. Bardzo nas cieszy, że gracze wreszcie będą dziś mogli zatopić zęby w pierwszym RPG akcji z otwartym światem traktującym o byciu rekinem! -
 
 
 
Saints Row: The Third - Remastered oficjalnie również dziś zalicza premierę, dzięki czemu można się zapoznać ponownie lub po raz pierwszy z hitem, który wzniósł serię na zupełnie nowy poziom!
 
 
 
Szkockie studio No Code wraz z Devolver Digital oficjalnie ogłosiły, że Observation trafił dziś oficjalnie na GOG.com oraz Steam, gdzie gracze mogą na komputerach zapoznać się z historią Dr. Emmy Fisher oraz systemu S.A.M.
 
 
 
Ubisoft ujawnia e-sportową Europejską Ligę Challenger, a dzięki Ubisoft Polska, rodzima Polish Masters staje się jeszcze istotniejsza!
 
 
What the Golf? oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gracze można mobilnie pobawić się oryginalną propozycją nietypowo podchodząc do kwestii tego unikalnego sportu.
 
 
 
Lonely Mountains: Downhill niedawno zagościło na Nintendo Switch, gdzie produkcja odniosła spory sukces oraz zebrała wiele świetnych ocen.
 
 
 
Moero Crystal H to nowa propozycja RPG w modelu dungeon crawling, starająca się podchodzić do tematu z wielkim dystansem oraz humorem, mającym przekonać do siebie dorosłych posiadaczy Nintendo Switch.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama