dodano: 2020-11-24 12:10:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Krótkie Info - Premiera POCO M3 i DeLight: The Journey Home, Bio Inc.: Redemption, DayZ z aktualizacją, Hitman 3 w Polsce, sukces Die by the Blade

Autor: AnoX
Gra: Hitman 3
Krótkie Info - Premiera POCO M3 i DeLight: The Journey Home, Bio Inc.: Redemption, DayZ z aktualizacją, Hitman 3 w Polsce, sukces Die by the Blade
10°
0

Premiera POCO M3 i DeLight: The Journey Home, Bio Inc.: Redemption, DayZ z aktualizacją, Hitman 3 w Polsce, sukces Die by the Blade. Więcej w Krótkie Info!
 
Już od godziny 13:00 odbędzie się światowa premiera smartfona POCO M3, kolejnego szybkiego modelu, skierowanego między innymi dla fanów gier mobilnych oraz nowoczesnych rozwiązań w rozsądnych cenach.
 
 
Intrygująca propozycja Bio Inc.: Redemption doczekała się ogłoszenia daty premiery wersji na smartfony z systemem Android oraz iOS, którą jest 8 grudnia 2020 roku.
 
 
 
Hitman 3 doczekał się polskiego wydawcy w postaci Cenegi Polska, za sprawą której gracze mogą liczyć na wydanie wersji podstawowej oraz Deluxe Edition z dodatkową zawartością.
 
ki-241120-1
 
 
Zapoznaj się także zThe Godfather Coda: The Death of Michael Corleone, Ojciec Chrzestny 3 w odnowionej, reżyserskiej wersji Francisa Forda Coppoli
 
 
DayZ doczekało się opublikowania nowej, dużej aktualizacji wprowadzającej do rozgrywki nowe miejscówki, ubrania, pojazdy, język brazylijski, poprawki silnika oraz udoskonalenia balansu rozgrywki.
 
 
 
DeLight: The Journey Home oficjalnie zaliczyło swoją premierę na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych, zapewniając graczom niezwykłą opowieść o pewnej niewidomej dziewczynce i jej psiemu przyjacielowi, z którym przemykają obok frontu wojny.
 
 
 
Gamestone Legends, mobilna gra polskiego studia One More Game zadebiutowała na urządzeniach mobilnych z systemem Android, przyciągając uwagę sporej ilości oraz uzyskując świetne przyjęcie w postaci średniej ocen wynoszącej aż 4,8/5.0!
 
– Pozytywne przyjęcie i oceny od polskich graczy były świetną prognozą przed światową premierą. Warto podkreślić,  że biorąc pod uwagę nowe i darmowe produkcje, nasz tytuł walczy o TOP3 w Polsce, a w niektóre dni jest na szczycie listy. Gry typu team-based RPG to bardzo wymagające tytuły - drogie w produkcji i bardzo złożone. Tym bardziej cieszy nas, że użytkownicy doceniają Gemstone Legends i oceniają ją bardzo wysoko. Pozwala nam to z optymizmem planować kolejną ekspansję na nowe rynki - mówi Marek Wylon, prezes OMG.
 
 
Przeczytaj również: Twórcy DEATHLOOP zapowiadają jak intrygująco wykorzystają kontroler DualSense. Trzeba przyznać, pomysł jest naprawdę intrygujący!
 
 
Balan Wonderworld to kolejna propozycja z oferty Square Enix, która będzie dostępna na polskim rynku za sprawą Cenega Polska, która wyda tę kolorową produkcję w polskiej wersji językowej w postaci napisów!
 
 
 
Oceans Lite to nowa cyfrowa wersja znanej propozycji planszówki, która od 23 listopada jest dostępna do sprawdzenia w urządzeniach mobilnych na iOS oraz Androidzie. Wkrótce powinna się pojawić także wersja opracowywana na sprzęty z iOS-em.
 
 
 
Die by the Blade doczekało się sukcesu na Kickstarterze, dzięki czemu zebrano przeszło 25 tysięcy dolarów, zapewniając stabilność oraz zrealizowanie kolejnego etapu do czasu premiery w 2021 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama