dodano: 2021-01-18 22:45:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Krótkie Info - Premierowy zwiastun Hitman 3, druga rocznica Ace Combat 7 Skies Unknown, zapowiedź Buried in Ice!

Autor: AnoX
Gra: Hitman 3
Krótkie Info - Premierowy zwiastun Hitman 3, druga rocznica Ace Combat 7 Skies Unknown, zapowiedź Buried in Ice!
14°
0

Opublikowano premierowy zwiastun Hitman 3, druga rocznica Ace Combat 7 Skies Unknown, zapowiedziano Buried in Ice. Więcej w Krótkie Info.

IO Interactive opublikowało zwiastun premierowy gry Hitman 3, która już za 2 dni oficjalnie zagości na rynku w pełnej wersji, a już jutro poznamy pierwsze oceny gry.

 

Sony ogłosiło, że w ramach Styczniowej Wyprzedaży w PlayStation Store, zdecydowano się przecenić abonament PlayStation Plus, który będziemy mogli w rocznym wariancie zakupić o 60 złotych taniej, czyli za 180 złotych.

 

Buried in Ice to nowa propozycja studia Liquid Engine Development, która czerpie sporo inspiracji z filmu "Coś", w ramach którego zmierzymy się z wielkim mrokiem oraz strachem!

 

Przeczytaj również: Wielka Wyprzedaż gier RPG na GOG.com. Ponad 250 tytulów w bardzo niskich cenach i trzy nowe RPG-i w katalogu GOG-a

 

Ace Combat 7 Skies Unknown doczekało się drugich urodzin, które zagwarantują nam okazję do zaznajomienia się z szeregiem prezentów dla graczy.

 

Motorola zdecydowała się przygotować zestaw rad dla czytelników, którzy dbają o baterię. Producent, który zajął 40% pozycji na liście smartfonów z najlepszą baterią, przypomina o tym, aby dbać o ustawienia jasności ekranu, porządku w ramach systemu i dbaniu o jego najnowszą wersję, zmiany ustawień oszczędzania baterii, dbałości o ilość widżetów czy wyłączyć stałe aktywne działanie GPS-u, Wi-Fi oraz Bluetooth.

ki-18121-1 

ThinkReality A3 to zupełnie nowe przemysłowe okulary Lenovo, które mają wesprzeć wiele firm, zapewniając im jeszcze większą wydajność oraz otwierając zupełnie nowe możliwości.

- A3 to rozwiązanie do rzeczywistości rozszerzonej nowej generacji — lekkie, wydajne i uniwersalne. Okulary inteligentne stanowią element wszechstronnego, zintegrowanego rozwiązania cyfrowego Lenovo, obejmującego to zaawansowane urządzenie AR, oprogramowanie ThinkReality oraz telefony komórkowe Motoroli. Okulary ThinkReality A3 umożliwiają efektywniejszą pracę niezależnie od miejsca — zarówno w przestrzeniach wirtualnych, jak i podczas zdalnego rozwiązywania problemów — powiedział John Pershke, wiceprezes Lenovo ds. strategii i nowych obszarów działalności w Intelligent Device Group.

 

Zapoznaj się także z: Apex Legends na drugą rocznicę doczeka się ósmego sezonu - znanego jako Chaos oraz nowej postaci - Fuse'a!

 

Firma ADATA ogłosiła, że wprowadza zupełnie nowy standard kart SD - SD Express w standardzie SD7.0, za sprawą którego możliwe było zwiększenie wzrostu osiągów o 300%, zapewniając działanie do nawet 1000 MB/s. Premiera karty SD Express ma odbyć się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku z PCIe Gen3x1, zapewniających odczyt do 825 MB/s i zapis do 410 MB/s.

 

NieR Replicant ver.1.22474487139... to kolejna propozycja dostępna w ofercie wydawniczej Cenegi, która zajmie się zadbaniem o wersje pudełkowe na PC, PS4 i XB1.

 

Fishing: North Atlantic doczekało się aż 20% zniżki na Steam w ramach długo-weekendowej promocji na platformie Valve.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama