dodano: 2020-02-18 16:00:02

Krótkie Info - Rabaty od MediaExpert, Hunt Showdown, Quantum League

Autor: AnoX
Krótkie Info - Rabaty od MediaExpert, Hunt Showdown, Quantum League
16°
0

Media Expert przygotowało sporą promocję na wiele urządzeń, a Hunt Showdown zagościło na PS4, ponadto Quantum League ma datę otwartych beta testów. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Koch Media Poland poinformowało, że od dnia dzisiejszego będziemy się mogli na PlayStation 4 sprawdzić także Hunt Showdown, czyli ostatni tytuł studia Crytek, które zabiera nas do wypełnionej potworami i łowcami Stany Zjednoczone.
 
 
 
W związku z odbywającymi się wkrótce zawodami w ramach Intel Extreme Masters 2020 firma Media Expert przygotowała specjalną promocję - Rabaty dla graczy! W jej ramach można zaoszczędzić na komputerach, laptopach oraz monitorach i akcesoriach dla graczy.
 
- Atrakcyjne ceny na urządzenia, które pozwalają rozwijać pasję i umiejętności polskich graczy to element świętowania naszego oficjalnego udziału w Intel® Extreme Masters 2020. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony mediaexpert.pl. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone są specjalnymi wywieszkami – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert
 
Strona promocji
 
 
Niezależne studio Nimble Giant Entertainment ogłosiło, że już od 21 lutego gracze będą mogli zapoznać się z otwartymi beta testami strzelanki Quantum League, która w interesujący sposób bawi się kwestią czasu oraz zarządzania nim.
 
 
 
Pytanie ankietowe - Czy czekasz na streaming gier? Z jakiego powodu?
 
 
Versus Evil zademonstrowało swój kolejny projekt w postaci Wintermoor Tactics Club, czyli produkcji prezentującej szkolene pojedynki taktyczne utrzymane w ciekawej konwencji i bazujące na kolorowej i ręcznie rysowanej oprawie wizualnej.
 
Wintermoor Tactics Club została zaplanowana na 2020 rok.
 
Karta na Steam
 
 
 
DCL - The Game to dostępna już na rynku produkcja bazująca na oficjalnej licencji zawodów skoncentrowanych wokół rywalizacji z użyciem wielu oryginalnych dronów. Grę zakupimy na komputerach osobistych, PlayStation 4, and Xbox One.
 
 
 
Cenega Polska poinformowała, że możemy już od dziś zakupić Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle Launch Edition, czyli specjalny pakiet kultowych gier dostępnych także na PS4 i XB1.
 
 
Ubisoft zapowiedział wielkie zmiany dle e-sportu w Rainbow Six Siege
 
 
INNO3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra to zupełnie nowa karta azjatyckiego producenta, który zdecydował się postawić na jeszcze bardziej wydajną propozycję zachowującą wysoką kulturę pracy.
 
Specyfikacja INNO3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra:
 
  • Taktowanie rdzenia boost [MHz]: 1815
  • Złącza wideo: HDMI 2.0b, 3x DisplayPort 1.4
  • Ilość pamięci RAM: 8 GB
  • Rodzaj pamięci RAM: GDDR6
  • Przepustowość pamięci: 14 Gbps
  • CUDA: 2560
  • Rekomendowana moc zasilacza: 650 W
  • Typ złącza: PCI-E 3.0 X16
  • Długość karty [mm]: 300 mm
 
 
INNO3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra ma być dostępny na rynku w cenie ok. 2600 zł.
 
DSC_2026 copy lighting
 
 
Fall Guys doczekało się prezentacji zupełnie nowego materiału wideo tłumaczącego graczom z jakim tytułem będziemy mieli do czynienia i czego się mozemy spodziewać po tym tytule i jego charakterystyce.
 
 
 
Dreadlands doczekało się ogłoszenia daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu. Od 10 marca 2020 roku będziemy mogli samodzielnie sprawdzić zalety tej oryginalnej strategii w stylu cyklu XCOM.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama