dodano: 2020-02-21 21:00:01

Krótkie Info - Święto Graczy PS, Quantum League, Conglomerate 451

Autor: AnoX
Krótkie Info - Święto Graczy PS, Quantum League, Conglomerate 451
26°
0

Święto Graczy PlayStation dziś wystartował, Kingdom Under Fire: The Crusaders z datą, premiera Football Manager to moje życie i.... Więcej w Krótkie Info!
 
 
Sony Interactive Entertainment zorganizowało nowe wydarzenie, dzięki któremu będzie można sporo zyskać w ramach przygotowanych konkursów. Zapisy już wystartowały, a pierwszy etap wystartuje już 24 lutego 2020 roku. Cele do osiągnięcia to rozegranie 125 tysięcy gier oraz zdobycie pół miliona trofeów. W drugim etapie poprzeczka stanie jeszcze wyżej (375 tysięcy gier, półtora miliona trofeów. W trzecim mowa będzie o 675 tysiącach gier i 2,7 miliona trofeów! 
 
Jak wziąć udział?
 
  • Użytkownicy rejestrują się przy użyciu PSN ID tutaj.
  • Na każdym z etapów członkowie społeczności mają cele, aby je osiągnąć wystarczy włączyć swoje ulubione gry i zdobywać jak najwięcej trofeów.
  • Dowolna gra, w którą użytkownicy będą grać przynajmniej godzinę, liczy się do osiągnięcia celu.
  • Trofea zdobyte w dowolnej grze liczone są do realizacji celu społeczności, trofea zdobyte w trybie wieloosobowym liczone są podwójnie
 
 
Conglomerate 451 oficjalnie wyszło z etapu Wczesnego Dostępu, dzięki czemu gracze mogą się już zaopznać z tytułem dungeon crawler osadzonym w cyberpunkowym świecie.
 
 
 
Quantum League w dniu dzisiejszym doczekało się startu otwartych beta testów, dzięki czemu gracze mogą wskoczyć do oryginalnej strzelanki, nietypowo podchodzącej do czasu i zarządzania nim.
 
 
The Outer Worlds i Star Wars Jedi Fallen Order taniej na PS Store!
 
 
Dying Light doczekało się piątej rocznicy w ramach której Techladn zdecydował się przygotować serię atrakcji. Gra po raz pierwszy dostępna jest do sprawdzenia w ramach darmowego weekendu (do 23 lutego). Ponadto w ciągu miesiąca wystartuje kilka wydarzeń, pojawi się specjalny pakiet z atrakcjami w formie dodatku.
 
 
 
Evolution Studio oficjalnie ogłosiło, że zdecydowało się przesunąć datę premiery gry Blood of Steel w związku z zagrożeniem w postaci koronawirusa.
 
 
 
Townsmen - A Kingdom Rebuilt oficjalnie zaliczyło swoją premierę na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, dzięki czemu gracze mogą już zaprojektować swoje królestwo, posługując się także dodatkiem "The Seaside Empire".
 
 
 
 
Dwie wielkie marki rezygnują z obecności na konferencji GDC 2020!
 
 
Do polskich sklepów trafiła nietypowa książka -  „Football Manager to moje życie" zapewniająca czytelnikom okazję do zaznajomienia się z fenomenem jednej z najbardziej popularnych oraz cenionych serii symulatorów sportowych.
 
FM-1200x900px-sqn1
 
 
Kingdom Under Fire: The Crusaders doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na komputery osobiste, która zagości na rynku już 28 lutego 2020 roku. Wydanie ma zagwarantować nam wysoką jakość przy zachowaniu specyfiki klasyka.
 
Karta na Steam
 
 
 
Cooler Master zaprezentował zupełnie nową serię słuchawek - Cooler Master MH600, które możemy już zakupić. W związku z czym możemy za niezłą cenę możemy nabyć model z dźwiękiem przestrzennym 7.1, 50-milimetrowymi przetwornikami, wtyczką mini-jack 3,5 mm oraz szerokimi pasmami przenoszenia.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama