dodano: 2021-02-21 12:05:01

Krótkie Info - Ultimate ADOM, Fioghts in Tight Spaces i 30XX we Wczesnym Dostępie, zapowiedziano CrossCode: A New Home

Autor: AnoX
Krótkie Info - Ultimate ADOM, Fioghts in Tight Spaces i 30XX we Wczesnym Dostępie, zapowiedziano CrossCode: A New Home
18°
0

Ultimate ADOM, Fioghts in Tight Spaces i 30XX we Wczesnym Dostępie, zapowiedziano CrossCode: A New Home. Więcej w Krótkie Info!

W ramach Wczesnego Dostępu na Steam pojawiła się niezwykłą gra roguelike - Ultimate ADOM - Cavers of Chaos, zapewniająca fanom klasyczne doświadczenie z wielką porcją proceduralnie generowaną zawartością!

- Cieszymy się, że gracze mogą powrócić do świata ADOM. Gry roguelike przeżywają obecnie drugą młodość i jesteśmy dumni z tego, że pomogliśmy Team ADOM w stworzeniu sequela ich produkcji, który może przyciągnąć całe pokolenie nowych graczy - powiedział Stefan Marcinek, prezes Assemble Entertainment.

 

W ramach tego samego modelu na rynku zagościło także 30XX, czyli nowa propozycja Batterystaple Games, która otwiera przed nami fragment niezwykłej zabawy.

 

Eximius: Seize the Frontline to niezwykłe połączenie strzelanki pierwszoosobowej oraz strategii w czasie rzeczywistym, która od 15 marca 2021 roku, pozwoli nam płynnie przechodzić z obu faz zabawy.

 

Przeczytaj również: Duality Games S.A. został spółką matką nowego studia White Pig Games sp. z.o.o.

 

Radical Fish Games oraz Deck 13 ogłosiły CrossCode: A New Home, zupełnie nowy dodatek do gry CrossCode, zagości na rynku już 26 lutego 2021 roku.

 

Koch Media ogłosiło, że już od 8 października 2021 roku będziemy mogli zakupić w Polsce Intellivision Amico wraz z 30 grami dostępny na start platformy.

Tommy Tallarico, CEO i President of Intellivision Entertainment, skomentował - Zespół Intellivision jest pełen pasji i ciężko pracuje nad stworzeniem czegoś wyjątkowego. Nie możemy się doczekać, aż ludzie będą mogli grać na Amico. -

Hans Ippisch, President of European Operations w Intellivision Entertainment, dodał - Nie mieliśmy innego wyboru po tym, jak Covid-19 pokrzyżował plany ogólnoeuropejskiej trasy PR zaplanowanej na luty. Z powodu przedłużenia lockdownów i zakazów podróżowania, musieliśmy także odwołać zaplanowane na marzec pokazy w centrach handlowych. Dlatego właśnie, razem z partnerami i naszym wyłącznym dystrybutorem Koch Media widzimy, że premiera Amico w drugiej połowie roku się uda. -

 

Battle Brothers doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na Nintendo Switch, która zagości na rynku już 11 marca bieżącego roku.

 

Przeczytaj także: Jakie nowe rabaty trafiły do promocyjnej oferty PlayStation Store? Sony nieco zaszalało!

 

Fioghts in Tight Spaces doczekało się ogłoszenia daty wejścia projektu do Wczesnego Dostępu, który wystartuje już 24 lutego 2021 roku.

 

SNK vs. Capcom The Match of the Millennium doczekało się środowej premiery na Nintendo Switch, gdzie gracze mogą wskoczyć do klasycznej efektownej zabawy z klasykami bijatyk.

 

Growa komedia Sir Lovelot oficjalnie doczekała się ogłoszenia daty premiery, jaką został dzień 3 marca 2021 roku, gdy będziemy mogli stanąć do walki o serce pięknych księżniczek!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama