dodano: 2021-01-14 13:05:01

Krótkie Info - Yaga na PC-tach, wyróżnienie Kao the Kangaroo, wyzwanie Kanezaka w Obserwatch!

Autor: AnoX
0
Krótkie Info - Yaga na PC-tach, wyróżnienie Kao the Kangaroo, wyzwanie Kanezaka w Obserwatch!
Yaga na PC-tach, wyróżnienie Kao the Kangaroo, wyzwanie Kanezaka w Obserwatch! Więcej w nowym Krótkie Info.
Breadcreumbs Interactive oraz Versus Evil ogłosiły, że ich wspólna gra Yaga jest już dostępna na komputerach osobistych, gdzie gra wzbogaciła się także o darmową aktualizację Spirits for Spirits z wersją 1.2.
Polskie studio Tate Multimedia pochwaliło się, że ich najnowsza gra z serii Kangurek Kao doczekała się specjalnego wyróżnienia oraz grantu znanego jako Epic MegaGrants! W ten sposób Epic Games wspiera oraz docenia wyjątkowe gry powstające na ich silniku Unreal Engine.
 
Mad Devils to zupełnie nowa strzelanka osadzona w demonicznym, klimacie drugiej wojny światowej, gdzie jako alianci zmierzymy się z demonami.
 
 
Cenega Polska poinformowała, że w ich ofercie wydawniczej znajdziecie grę Sea of Solitude: The Director's Cut, wspieranej obecniew wydawniczo przez Quantic Dream.
 
Firma beloud poinformowała, że nawiązała współpracę z Tomaszem “Gimperem” Działowym, dzięki czemu to właśnie on zostanie partnerem oraz twarzą turniejów beloud.
- W 2018 roku wraz z Tomkiem stworzyliśmy kanał YouTube, który w ciągu 24 godzin od startu zyskał ponad 100 000 subskrybentów. Dwa lata później uruchomiliśmy kolejny, który dziś jest numerem jeden jeśli chodzi o kategorię League of Legends w Polsce. Nasza współpraca zawsze była nienaganna, pełna dobrej energii i oparta na nienaruszonym zaufaniu. Właśnie te fundamenty przyczyniły się do tego, że w nowym projekcie związanym z otworzeniem agencji gamingowej będziemy działali razem - mówi Jakub Szumielewicz, prezes nowo powstałej gamingowej agencji kreatywnej beloud.
- Cieszę się, że współpraca pomiędzy mną a Kubą nabiera rozpędu, a start marki beloud to kolejny, zdecydowany krok w kierunku czegoś większego. Podchodzę do tego projektu z ogromnym uczuciem i zapałem, ponieważ od e-sportu (a konkretniej od League of Legends) zaczynała się moja przygoda z serwisem YouTube. Dzięki gamingowej działalności zdobywałem pierwszych obserwujących i możliwość współpracy przy tak dobrze zapowiadającym się projekcie to dla mnie nie tylko szansa na zrobienie razem czegoś dla społeczności, ale również doskonała zajawka. Wierzę w beloud, założenia są rewelacyjne, przed nami teraz miesiące ciężkiej pracy żeby wizja którą wykreowaliśmy mogła się spełnić. - mówi Tomasz “Gimper” Działowy, partner w projekcie.
ki-14121-1 
 
Spellbreak doczekał się kolejnego pakiety Warlock Chapter Pass, dzięki któremu gracze mogą liczyć na pakiet cyfrowych środków, przepustkę sezonową, dwa stroje oraz elementy dekoracyjne.
 
 
Blizzard oficjalnie wypuścił wczoraj wyzwaniem Kanezaka w Overwatch, dzięki czemu gracze mogą rywalizacją oraz oglądaniem na Twitchu pozyskać szereg darmowych przedmiotów kosmetycznych na czele z 9 wygranymi i skórka - Epicka skórka Kyōgisha (Hanzo).
 
Titan Quest Legendary Edition doczekało się wprowadzenia przed-rejestracji na urządzenia mobilne, dzięki czemu gracze mogą wyrazić zainteresowaniem mobilną wersją projektu.
 
Monter Tale, propozycja studia Majesco Entertainment doczeka się przeniesienia z Nintendo DS na nowe platformy, na czele z Nintendo Switch w 2021 roku.

źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama