dodano: 2019-11-04 06:05:10
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Kiedy zaliczy premierę Overwatch 2 lub kiedy otrzyma datę premiery?

Autor: AnoX
Kiedy zaliczy premierę Overwatch 2 lub kiedy otrzyma datę premiery?
22°
0

Overwatch 2 zostało świeżo zapowiedziane, co nieco zaniepokoiło graczy, którzy trzy lata temu zakupili pierwszą odsłonę. Kiedy zadebiutuje kontynuacja?
 
Jeszcze w zeszłym roku usłyszeliśmy o pogłoskach dotyczących potencjalnej zapowiedzi Overwatch 2 na Blizzconie 2018, tymczasem dopiero podczas tegorocznej edycji doczekaliśmy się zapowiedzi "Dwójki". Zapowiedź i w zasadzie sam tytuł spowodował, że społeczność nie do końca dobrze zrozumiała czym jest kontynuacja. 
 
Numerek dwa zasugerował, że będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową grą, co w wielu przypadkach wiąże się z pozostawieniem poprzedniej produkcji na boku, wzbogacając ją co najwyżej o aktualizacje poprawiające niektóre błędy. 
 
Tym czasem kolejne Overwatch stanowi swego typu rozszerzenie, które zdaniem twórców skierowane jest w zasadzie głównie do graczy zainteresowanych atrakcjami fabularnymi związanymi z uniwersum. W przypadku posiadania pierwszej części cały czas będziemy otrzymywać tę samą zawartość w postaci map, postaci i trybów sieciowych.
 
Interrogation: You will be deceived z datą premiery. Zagramy w...
 
Zapowiedź nie dostarczyła nam również informacji dotyczących daty premiery czy choćby ogólnikowego jej okresu. Zapytany o to Jeff Kaplan, twarz zespołu deweloperskiego, zapytany o te informacje rzecz jasna nie udzielił bezpośredniej odpowiedzi. Na szczęście postanowił jednak coś ujawnić, otóż jego zdaniem podczas przyszłorocznej edycji kolekcjonerskiej powinniśmy zobaczyć i usłyszeć właśnie o Overwatch 2.
 
Z racji, że kolejna edycja ma się odbyć w listopadzie 2020 roku, w związku z czym możemy być pewni, że debiut najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w 2021 roku.
 
Overwatch 2 nie ma daty premiery. 
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama