dodano: 2020-07-31 16:15:01

Killing Stream to nowy, pełnometrażowy thriller interaktywny rodzimego Iron Wolf Studio!

Autor: AnoX
12°
0
Killing Stream to nowy, pełnometrażowy thriller interaktywny rodzimego Iron Wolf Studio!
Polskie studio Iron Wolf Studio zaprezentowało swój nowy projekt w postaci Killing Stream, interaktywnego thrillera z klimacie horroru. Co nas czeka?
 
Rodzime studio zdecydowało się zaprezentować swój interaktywny film utrzymany w klimacie grozy, którego opowieść będziemy się mogli zapoznać z pierwszoosobowej perspektywy.
 
Poprzez wykorzystanie Point of View możliwe było wykreowanie wyjątkowego klimatu oraz tajemnicy poprzez które będziemy mogli mocniej wczuć się w zachodzące wydarzenia. W ten sposób łatwiej nam będzie ujrzeć bezpośrednio trudną sytuację bohatera, któremu grozi śmierć.
 
Twórcy zdecydowali się wprowadzić do rozgrywki prosty, ale użyteczny interfejs, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć decyzje bez wychodzenia z immersji. Z resztą nasze wybory będą kształtować jedno z trzech zakończeniem, których determinantą nie jest nagła śmierć przy popełnieniu błędu.
 
Nasz protagonista uzdolniony jest w umiejętności parkourowych, w wyniku czego znajdziemy dynamiczne sceny wspinania się na silos czy przejścia poprzez wąską kładkę. Dzięki nim będziemy w stanie przetrwać bezpośrednie konfrontacje ze ścigającymi nas przeciwnikami. Elementy te realizować będą poprzez sekwencje QTE (quick time events).
 
Niepozorna, zwykła impreza okazuje się początkiem nietypowych zdarzeń, w wyniku których rozpoczyna się nasza walka o przetrwanie w tajemniczym, opuszczonym ośrodku, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku!
 
 
- Zdecydowaliśmy się na ten zabieg, by spotęgować immersję oglądającego. Nasz potencjalny widz nie tylko wpływa na historię poprzez wybory dokonywane w trakcie trwania fabuły, lecz także obserwuje świat z perspektywy głównego bohatera, co jeszcze bardziej pomaga wczuć się w historię. - powiedział Bartosz Pluta, prezes Iron Wolf Studio S.A.
 
- Zaletą naszej produkcji jest także wspomniane wyżej miejsce akcji. Poza kilkoma motywami, większość filmu była zrealizowana na terenie 100-letniej, zabytkowej Elektrociepłowni Szombierki w Bytomiu. Ogrom kompleksu oraz jego architektura idealnie pasują do naszego filmu. Każdy kąt to w zasadzie gotowy scenograficznie kadr z filmu. - Maciej Szafranek, reżyser Killing Stream. 
 
Killing Stream nie ma dokładnej daty debiutu, at będzie niebawem znana podobnie jak inne kanały dystrybucji poza Steamem.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama