dodano: 2018-12-28 12:55:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kim jest Ashe? Przedstawiamy postacie z Overwatch!

Autor: AnoX
Kim jest Ashe? Przedstawiamy postacie z Overwatch!
17°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. W końcu zabraliśmy się za słynną Ashe, która jest nie tylko przyjaciółką McCree.
 
Blizzard Entertainment znacząco przybliża się do Activision, co widać było podczas tegorocznego Blizzconu. Jedną z nielicznych pozytywnych zapowiedzi była animacja i prezentacja Ashe, nowej bohaterki w Overwatch.
 
Elizabeth Caledonia „Calamity” Ashe jest przywódcą Gangu Zadymiarzy, która posiada wielkie ambicje i popularność w świecie przestępczym. To ciekawy przykład kobiety, która urodziła się w bogatej rodzinie, w której rodzice nastawieni są tylko i wyłącznie na zarabianie pieniędzy. Pozostawiona sama sobie rozpoczęła poszukiwanie zajęć ze swoim lokajem-omnikiem B.O.B.-em. Pewnego dnia nasza bohaterka natrafia na Jesse'go McCree po czym jej życie zmienia się nie do poznania. Od tej pory rozpoczęła się jej kariera i powołanie w świecie złodziei, łotrzyków oraz gangsterów, którzy podążają "drogą bezprawia".
 
Jej frakcję założyła także trójka innych postaci, które nie okazały się aż tak dobre jak właśnie Ashe. To ona rozpoczęła ofensywę przeciw południowo-zachodnim ekipom, które dotychczas rządziły na tych terenach. Starcia toczyły się latami, a ich zwieńczeniem miało być spotkanie największych liderów poszczególnych organizacji. Spryt naszej protagonistki spowodował, że znalazła optymalne rozwiązanie dla wszystkich, przy okazji wprowadzając ogólny porządek.
 
 
Współpraca frakcji spowodowała, że zaczęto stawiać na odpowiednie zasady oraz szacunek do siebie, dzięki czemu ich działania nie kolidowały ze sobą i działały pozytywnie dla wszystkich. W tym momencie Ashe przeprowadza wielkie i spektakularne napady oraz akcje, które jeszcze mocniej podbijają jej popularność oraz sławę w całych Stanach Zjednoczonych. 
 
Nasza dama to postać, która może się pochwalić wielką mocą ofensywną, która pozwoli graczom być mocnym punktem w ataku. Nie brakuje także przydatnmości w obronie, gdzie nasz karabin może okazać się śmiertelnie groźny. Wspomniany półautomat Żmija to broń stawiająca na szybkie i precyzyjne strzały zadające naprawdę wielkie obrażenia. Sporą mocą pochwalić się może także Dynamit, który wyrzucamy i możemy wysadzić go nawet w powietrzu. Podpalenie to nie tylko dodatkowych efekt, to także kolejna porcja zwiększenia obrażeń. Ciekawym i cennym dodatkiem jest podręczny Obrzyn, którego moc posłuży to przyspieszenia naszego poruszania się oraz odrzucania przeciwników, których stan zdrowia ulegnie zmniejszeniu. Najlepszy i najważniejszy jest jednak B.O.B., czyli przyzywany specjalny pomocnik, którego moc i celność są imponujące. To jego umiejętności będą potrafiły zdecydować o wyniku meczu lub jego przebiegu. 
 
 
 
Granie postacią będącą pewnego typu snajperem to nowa dawka świeżości, która pozwoli graczom na wykonanie nowych, efektownych akcji. Nie da się nie zauważyć, że w tym wypadku będziemy musieli operować pomiędzy średnim a dalekim zasięgiem, gdzie nasze obrażenia oraz broń będą szczególnie groźnie. Ponadto możemy także kontrolować przestrzeń dla całej naszej drużyny. Zapomnieć nie możemy tez o tym, że w przypadku Ashe nie możemy mówić o absolutnie eliminujących czy śmiertelnych strzałach. W tym wypadku będziemy mogli szykować zasadzki, w których nasze kilka pocisków zrobi odpowiednią robotę. Dynamit pozwoli nam wyeliminować wrogów, którzy są już na skraju wytrzymałości i teoretycznie mogliby już się czuć bezpieczni chociażby ze względu na swoją tarczę. 
 
Granie tę postacią okazuję się bardzo przyjemne w przypadku posiadania dobrej drużyny, która będzie nas wspierać i odciągać uwagę. Jeżeli trafimy na graczy, którzy kryją się za plecami snajpera to z pewnością będziemy czuć spore niezadowolenie oraz irytację z powodu bycia celem dla wielu przeciwników. W końcu 200 punktów zdrowia to wartość bardzo mała, przez co nie będziemy w stanie oddać odpowiednio celnych wystrzałów. A okazyjnie pojawiający się B.O.B. nie zbawi nas w krytycznych chwilach.... ;)

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
Reklama
Reklama