dodano: 2016-05-20 21:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kim jest Fara? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Fara? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
15°
1

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Oto najwyższy czas poznać Farę, która przemierza przestworza, by chronić ludzkość.

 
Ochrona ludzi to zadanie, które nie kończy się w żadnej chwili życia. Fara postanowiła poświęcić się dla służenia innym ludziom. Zadbanie o ich bezpieczeństwo stało się jej celem, który nie przełożył się na dołączenie do Overwatch.
 
Fareeha Amari podążyła drogą swoich przodków, którzy przez wiele lat dzielnie służyli armii Egipskiej. Już jako mała dziewczynka poznawała wyższe wartości takie jak patriotyzm, odwaga czy honor. Jej matka reprezentowała wszystkie te cechy, jak na członka Overwatch przystało. 
 
Fara_opis_postaci_overwatch_20.5_5_
 
Fara postanowiła dołączyć do armii gdzie z pomocą swojego twardego charakteru oraz dużych umiejętności zyskała uznanie oraz szacunek. Wszyscy jej podwładni zawsze spoglądali na nią jako wzór postępowania nie tylko na froncie, ale również w życiu. Jej marzenie było blisko spełnienia, gdyż dobra opinia zaowocowała zainteresowaniem ze strony organizacji. Niestety tuż przed przystąpieniem do Overwatch, doszło do pamiętnego zamachu kończącego żywot tej koalicji.
 
Amari postanowiła ukończyć swoją karierę wojskową. Chwilę później dołączyła do firmy ochroniarskiej Helix Security International. Jej głównym zadaniem stała się opieka nad ośrodkiem badawczym w stolicy Egiptu - Gizie, gdzie przeprowadzane są istotne eksperymenty dla całego świata. Aby zapewnić sukces misji wyposażono Farę w Raptora VI, najnowocześniejszy kombinezon bojowy do walki w powietrzu.
 
Plotki głoszą, że obecnie Fara odpowiedzialna jest za zabezpieczanie rewolucyjnych badań nad super inteligentnym SI. Z pewnością jednak wciąż nie zapomniała o marzeniach związanych z dołączeniem do upadłego już Overwatch. Czyżby miała się teraz nadać ku temu okazja?
 
Fara_opis_postaci_overwatch_20.5_8_
 
Raptor VI pozwala szybować w przestworzach oraz atakować rywali za pomocą Wyrzutni Rakiet, które nie dość, że zadają duże obrażenia to dodatkowo odrzucają wrogów na dużą odległość. Kombinezon posiada potężny Skok Odrzutowy wysyłający pilota wysoko w powietrze, skąd można bez problemu zaatakować wroga lub uniknąć ostrzału. W nadgarstku ukryta jest tajna broń - Przytłaczający Strzał ma za zadanie rozdzielić atakujące nas towarzystwo czy wstrzymać ucieczkę pojedynczego przeciwnika. Najważniejsza jest jednak Salwa, która razi wrogów na duży dystans oraz zasypuje ich gradem rakiet
 
Fara_opis_postaci_overwatch_20.5_10_
 
Fara to postać prosta, która jest niestety trochę zbyt wrażliwa na obrażenia. Wyrzutnia Rakiet to broń skuteczna oraz efektywna w dobrych rękach. Nie oznacza to jednak, że od razu będziemy grali nią wyśmienicie. Potrzebna jest wiedza o innych bohaterach oraz dobre zapoznanie się ze stylem poruszania się tej postaci. Szybowanie jest w zasadzie bardziej przydatne w miejskich sceneriach, gdzie możemy niepostrzeżenie zajść rywala od tyłu. Skuteczny przelot, któremu towarzyszy dobre strzelanie z pewnością odwróci uwagę naszych rywali od ich celu głównego.
 
Fara została niejako przeznaczona dla graczy nastawionych na szybkie poruszanie się między konkretnymi pozycjami. Zgranie pomiędzy lotem oraz strzałem jest wymagane, jeżeli chcemy skutecznie utrudnić rozgrywkę rywala. Polowanie na osłabionych wrogów będzie waszą domeną. 
 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-08 15:13:11

Wygląda jak niezła Indianka :)

Reklama
Reklama