dodano: 2016-05-19 20:10:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Lucio? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Lucio? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
17°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Nadszedł czas na znanego na całym świecie muzyka - Lucio. 

 
Muzyka łączy ludzi na całym świecie od zawsze. Jej działanie zdecydowanie wpływa na ludzi oraz ich przyszłe działania. Niekiedy pomaga im odprężyć się lub zmotywować, gdy tego potrzebujemy. To właśnie ją wykorzystuje Lucio, brazylijski bojownik o wolność.
 
Lucio Correia dos Santos, znany jako Lucio, poprzez muzykę stał się idolem całego świata. Jego twórczość oraz działania inspirują oraz dodają otuchy w ciężkich czasach. W końcu proces odbudowy, po Kryzysie Omnicznym dotknął również Brazylię i jej najbiedniejsze dzielnice. Fawele pełne ludzi musiały poradzić sobie z wieloma problemami.
 
Lucio_opis_postaci_Overwatch_19.5_1_
 
Nasz bohater postanowił pomóc im wszystkim, jego sposobem stała się muzyka motywująca do działania. Popularność Lucio rozrosła się w gigantycznym tempie, obejmując kolejne dzielnice Rio de Janiero. Przed nimi stała wizja nowego, lepszego miasta. Niestety okazała się ona jednym, wielkim kłamstwem. 
 
Vishkar chciało rozbudować główne ulice, dzięki czemu rzekomo poprawić miał się poziom życia każdego mieszkańca. Wkrótce okazało się, że korporacja postanowiła zawładnąć wszystkim elementami egzystencji w Rio. Restrykcje doprowadzały do wyniszczenia obywateli. Poświęcono ich wolność, “zachęcano” do pozostania w domu po zmroku oraz wykorzystano ich siły do ciężkiej pracy za marne pieniądze.
 
Lucio_opis_postaci_Overwatch_19.5_2_
 
Lucio zdecydował się na bardzo desperacki ruch. Wykradł z lokalnej siedziby Vishkar technologię dźwiękową. Odpowiednie wykorzystanie tego sprzętu pozwoliło mu rozpocząć rewolucję, która pozwoliła ludności w końcu odetchnąć. Jego muzyka stała się głównym motywatorem całych działań. Lucio stał się symbolem pozytywnych zmian, jego popularność rosła, a on sam rozpoczął światową karierę. 
 
Dzięki takiemu rozgłosowi można było rozpocząć akcje promowania dobra na całym świecie. Muzyka stała się przekaźnikiem treści pozytywnych, które od zawsze były istotne dla twórczości tego bohatera. 
 
Lucio wyposażony jest w Wzmacniacz, za pomocą którego możemy posyłać pociski lub falę dźwiękową. Przenikanie pozwala mu na płynną zmianę pomiędzy przyspieszeniem a leczeniem całej drużyny. Potencjometr dodatkowo zwiększa działanie obu trybów muzyki. Wszystko to wpływa na ładowanie Bariery Dźwiękowej, która zapewnia całej ekipie specjalną czasową osłonę.
 
Lucio_opis_postaci_Overwatch_19.5_3_
 
To zdecydowanie nie jest łatwa postać do grania, aczkolwiek musimy działać drużynowo i nie wychodzić na pierwszą linię. Musimy działać za plecami mocniejszych kolegów oraz wspomagać ich działania. 
 
Lucio to najbardziej ofensywny healer w całej grze. Jego broń daje wielkie możliwości, które wykorzystamy jedynie będąc cały czas w ruchu. Pamiętajmy o cofaniu się gdy nasi koledzy zginęli, tak aby przyspieszyć ich powrót na pole bitwy za pomocą naszej muzyki. Starajmy się krążyć wokół każdego z naszych sojuszników oraz leczyć ich co chwila. Przy okazji będziemy odwracać uwagę każdego rywala.
 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama