dodano: 2016-05-13 22:45:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Kim jest Reinhardt? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Reinhardt? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
15°
0

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Tym razem skupimy się na najbardziej szlachetnym rycerzu obecnych czasów, którym jest Reinhardt.

 
Niewielu ludzi wciąż posługuje się różnego typu kodeksami honorowymi. Niektórzy mają się nawet za rycerzy obecnych czasów. Taką osobą zdecydowanie jest wielki Reinhardt Wilhelm ze Stuttagrtu. Odwaga, męstwo, sprawiedliwość oraz pomoc słabszym stanowią jest podstawy postępowania.
 
Reinhardt od zawsze był uznanym żołnierzem armii niemieckiej. Jego doświadczenie było bardzo potrzebne organizacji Overwatch w trakcie Kryzysu Omnicznego. Również po zawarciu ostatecznego pokoju aktywnie dbał o spokój oraz bezpieczeństwo na całym globie. Do dzisiaj wielu ludzi jest mu wdzięcznych za uratowanie życia oraz opiekę jak na prawdziwego rycerza przystało.
 
reinhardt_wilhelm_2_
 
Przed Wilhelmem nie było nikogo tak istotnego dla całego Overwatch. Jego koledzy oraz przełożeni zawsze liczyli się z jego zdaniem oraz autorytetem. Nikt nigdy nie odważył się zarzucić mu pobudek nie godnych honorowego bohatera. Każdy liczył się z jego zdaniem, bez względu na to czy było ono dla nich przychylne, bądź nie. Ten szacunek trwał w najlepsze nawet w momencie gdy sytuacja była katastrofalna a presja oraz złe nastroje nie ustawały.
 
W późniejszym czasie został odsunięty od czynnej służby ze względu na swój zaawansowany wiek. Ciężko mu było przyjąć to do siebie, szczególnie z ważywszy na nieciekawe okoliczności oraz wydarzenie dziejące się wokół organizacji. Coraz zacieklejsze ataki, oskarżenia o korupcję oraz nieudolność były zbyt wielkie aby Overwatch mogło ocaleć. Ludzie zapomnieli o dawny bohaterach oraz ich czynach. Co dodatkowo pogłębiło smutny nastrój Reinhardta.
 
reinhardt_wilhelm_1_
 
Upadek Overwatch spowodował w nim nowe życie. Wilhelm postanowił samodzielnie walczyć o pokój w Europie. Nie zamierzał się poddać nawet pomimo tego, że uznano go i jego byłych kompanów za główny powód obecnej sytuacji. Do dziś podąża szlakiem niegodziwości, gdyż tylko on stał się płomykiem nadziei podążającym w świecie mroku. Nadziei na lepszą przyszłość...
 
Wymierzanie sprawiedliwości to naprawdę ciężkie zadanie, potrzeba do niego solidnego oraz skutecznego sprzętu. Rakietowy Młot nie raz wybije niecne czyny, z głowy wielu oprychom. Jednakże nie zawsze najlepszą obroną jest atak, szczególnie gdy dysponujesz olbrzymim laserowym Polem Obronnym. Niestety w trakcie jej użycia nie możemy zaatakować naszych wrogów, z drugiej strony nikt samodzielnie nie poradzi sobie z tak potężną mocną pochłaniania obrażeń. Gdy twoja zbroja jest wykonana z ciężkiego metalu warto by to wykorzystać, najlepiej przygniatając nią wroga. Szarżujemy bezpośrednio na rywala, a on po chwili znajduje się on na ziemi, będąc nie przytomnym. Czasem jednak trzeba dopaść wroga znajdującego się daleko od nas lub takiego, który jest na podwyższeniu. Aby złapać takiego gagatka potrzebujemy czegoś ekstra - Ognistego Uderzenia, które nie jednego zbiło z nóg. Czasami potrzeba jednak użyć trochę więcej siły, aby pozbyć się nieproszonych gości. Wtedy należy ich trochę Zdruzgotać, za pomocną naszego młota!
 
Reinhardt_opis_postaci_overwatch_5_
 
Reinhardt to postać bardzo defensywna. Taka jakiej nie ujrzycie w żadnej innej grze. Nawet Atletico Madryt nie jest wstanie postawić takiego autobusu jak nasz rycerz. Musicie poważnie nastawić się na spędzenie niemalże całego meczu z wysuniętą tarczą. Nasza drużyna będzie potrzebowała naszej rozważnej gry, w końcu osłaniamy ich wszystkich. Ta postać to świetny pokaz jak istotna jest współpraca w tym tytule. Bez niej będziemy nie  efektywni.
 
Reinhardt to postać dla graczy, którzy potrafią się prawdziwie poświęcić dla drużyny. Będą wstanie przez dłuższy czas wpatrywać się w stan zdrowia naszej tarczy tak, aby ich sojusznicy mogli w spokoju walczyć. Granie tą postacią nie jest ciężkie, aczkolwiek z pewnością jest bardzo dołujące oraz nużące.
Overwatch

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama