dodano: 2016-05-18 20:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kim jest Zaria? - Przedstawiamy postacie z Overwatch

Autor: AnoX
Kim jest Zaria? - Przedstawiamy postacie z Overwatch
19°
1

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Nasza wschodnioeuropejska Zaria zdecydowanie nie lubi półśrodków. Dlaczego taka jest?

 
Aleksandra Zarianowa poświęciła karierę sportową, sławę oraz pieniądze dla wyższych celów takich jak ochrona bliskich osób oraz państwa. Kryzys Omniczny na zawsze zmienił jej życie…

Syberia była jej ukochanym domem, niestety nawet w tak odległym miejscu trwały walki. Do dzisiaj okoliczna ludzkość nie potrafi sobie poradzić z licznymi zniszczeniami, które dotknęły całą Rosję. W trakcie zawierania pokoju nasza bohaterka była młodą dziewczynką, lecz już wtedy postawiła sobie za cel ochronę swoich bliskich.

Aby tego dokonać postanowiła rozpocząć ciężki oraz mozolny trening kulturystyki oraz podnoszenia ciężarów. Jej umiejętności zaimponowały łowcom talentu, którzy zachęcili ją do startów dla lekkoatletycznej reprezentacji Rosji.

W przeddzień mistrzostw świata zdarzyło się coś tragicznego. Omnium ponownie aktywowała się co wstrzymało plany na bicie rekordów. Zarianowa postanowiła powrócić do ojczyzny, aby ratować bezbronnych obywateli. Jej wioska stała się zagrożona, a nasza Zaria wstąpiła do lokalnego oddziału wojska. Cały świat usłyszał o jej poświęceniu, które pogrzebało jej karierę sportową.

Aleksandra stanowi dla wielu młodych Rosjan wzór do naśladowania. Najważniejsze jest jednak to, że ona sama czuję się dobrze z tym co robi. W końcu może wykorzystać swój trening oraz umiejętności do pomocy słabszym. Spełniło się jej odwieczne marzenie.

Działo Cząstkowe ciska wrogów potężną wiążą lasera, a dodatkowo możliwe jest korzystanie ze specjalnego trybu strzału pociskiem energetycznym. Do możliwości tego sprzętu dodajmy możliwość stworzenia Bariery Cząstkowa wchłaniającej obrażenia, zamieniając ją w zysk mocy naszej broni. Barierę Projekcyjną możemy rzucić na jednego naszego sojusznika, a pochłaniane pociski przekładają się na Naszą moc. Uderzenie Grawitacyjne generuje kule przyciągającą wszystko do siebie.

Zaria to postać skomplikowana z kilku względów. Po pierwsze trzeba pamiętać o odpowiednim zarządzaniem osłoną dla naszych sojuszników, skutecznym atakowaniem z dobrym timingiem oraz zespołowym użyciem Uderzenia Grawitacyjnego. Potrzeba dużej porcji doświadczenia do skutecznego grania tą postacią. Wiązka lasery jest moim zdaniem zbyt szybka i powinna minimalnie elastycznej poruszać się wraz z naszym ruchem.

Po premierze będę chciał lepiej przyjrzeć się stylowi grania tą postacią, jakiś znanych zawodowych zawodników. Zaria to postać bardzo ciekawa, którą należy odpowiednio wykorzystać. W jej kwestii polecam przyglądać się na rozwiązania stosowane przez najlepszych.

Jedynie doświadczeni gracze wyciągną z niej maksimum jej możliwości. Należy mieć oczy szeroko otwarte, aby w dobrym momencie wyposażyć kolegów w dodatkową osłonę.

 
 

Overwatch


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-08 15:30:29

O kurcze. A ta wygląda jak trochę transeksualista :D

Reklama
Reklama