dodano: 2016-05-10 23:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Kim jest Złomiarz? - Przedstawiamy postacie z Overwatch.

Autor: AnoX
Kim jest Złomiarz? - Przedstawiamy postacie z Overwatch.
45°
1

 

W cyklu Kim jest... przedstawiamy wam postacie dostępne w Overwatch. Złomiarz to totalny szaleniec, siejący chaos wszędzie gdzie się pojawi? Zainteresowani?

 
 
Jamison Fawkes stał się jednym z wielu szabrowników, którzy postanowili skorzystać na zniszczeniu rdzenia fuzyjnego w Australii. Wpływ niebezpiecznych oraz radioaktywnych oparów zmienił jego charakter oraz osobowość. Zmiany są nieodwracalne, a nowy zawód dodatkowo podkreśla jego szaleńcze aspiracje.
 
Materiały wybuchowe od lat były jego pasją, upadek Overwatch spowodował wielką swobodę dla takich bydlaków jak Złomiarz. Śmieciarze byli przez wiele lat jego rodziną, byli również przykładem upadku ludzkości oraz jej wartości…
 
junkrat_zlomiarz_opis_postaci_overwatch_9_
 
Australia do dzisiaj jest wielkim pustkowiem, które nie jest zdatne do życia. Obecnie świat stara się zapomnieć o tym miejscu i tragedii, która tam się odbyła. Po apokalipsie pozostała spalona gleba oraz powyginane w nienaturalny sposób kawałki metalu, pozostałości po wspaniałych osiągnięciach ludzi…
 
Życie w takich warunkach zmieniło Jamisona nie do poznania, już nigdy nie odzyskał poczytalności. Czym jednak tak naprawdę odróżnia się Złomiarz od pozostałych ludzi? To on odnalazł w ruinach omnium wyjątkowy przedmiot, który stał się dla niego przekleństwem. Po tym odkryciu stał się celem dla wielu niebezpiecznych łowców oraz zwykłych bandziorów. 
 
Rozwiązaniem tej sytuacji było zawarcie sojuszu z Wieprzem, który stał się jego osobistym ochroniarzem. Od tego czasu oboje przemierzają świat, pozostawiając za sobą chaos oraz zniszczenia. 
 
junkrat_zlomiarz_opis_postaci_overwatch_2_
 
Złomiarz wyposażył się w granatnik, który pozwala mu siać chaos w kilku miejscach na raz. Mina Ogłuszająca to piekielnie przydatne urządzenie. W końcu co może być lepszego od tworzenia pułapek na przeciwników, którzy zostają odrzuceni na kilka metrów w górę. To również świetne urządzenie do poruszania się w płaszczyźnie pionowej. Potrzask chyba każdy z nas wie jak wygląda oraz funkcjonuje, nie inaczej ma to miejsce w Overwtach. Jamison postanowił urządzić Totalną Masakrę również po swojej śmierci, pozostawiając po sobie kilka bomb na pożegnanie. Mord-Opona to jednak prawdziwe cudo technologii. Wysyłamy zdalnie sterowany pojazd, który eksploduje mordując rywali.
 
Blizzard słusznie ocenił te postać jako średnio zaawansowaną, gdyż aby skutecznie nią grać trzeba spędzić przy grze wiele godzin. Granatnik tylko pozornie jest bronią bardzo skuteczną w działaniu. Na pewno jest duże pole manewru dla esportowców. Nie ma na ten moment innego bohatera, który równie dobrze czułby się z rozstawianiem pułapek na całej mapie. 
 
junkrat_zlomiarz_opis_postaci_overwatch_7_
 
Złomiarz jest postacią skierowaną do graczy poszukujących sprytnych rozwiązań na eliminowanie wrogów. Szalonych szarż nie stworzycie, ale nie wyeliminujecie zupełnie nie świadomego niczego bohatera.
 
Nie przepadam za graniem tym bohaterem, jego styl mi zupełnie nie leży. Niekiedy jednak będziemy zmuszeni skorzystać z możliwości tej postaci. Takie sytuacje wymagać będą od nas przemyślanych kryjówek dla naszych pułapek. Jest w tym jednak pewnego rodzaju klimat, samotny łowca polujący na swoją niczego nie spodziewającą się ofiarę. Trzask i już wiemy, ktoś jest nasz!
Overwatch

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-08 15:57:03

Hehe ten po wyrazie twarzy powinien nazywać się Zgredek :D

Reklama
Reklama