dodano: 2019-08-17 08:15:06

King's Bounty oficjalnie powróci w 2020 roku za sprawą King's Bounty 2

Autor: AnoX
King's Bounty oficjalnie powróci w 2020 roku za sprawą King's Bounty 2
19°
0

Seria King's Bounty oficjalnie powróci w 2020 roku za sprawą zupełnie nowej, pełnoprawnej produkcji - King's Bounty 2. Na co stawiają twórcy tym razem?
 
1C Entertainment i polski wydawca Cenega Polska ogłosiły, że na rynku pojawi się King's Bounty 2 i będzie ono dostępne także oficjalnie w Polsce i to w naszym rodzimym języku.
 
"Dwójka" ma zapewnić nam okazję do zaznajomienia się z interesującym połączeniem klasycznej strategicznej rozgrywki wraz z mechanikami RPG, włącznie z zaawansowanymi reakcjami na poszczególne decyzje graczami.
 
Przygodówka Edna & Harvey: Harvey's New Eyes już na konsolach
 
Bogaty świat, realizm z fantasy, sporo opowieści, postaci oraz moralnych wyborów, których konsekwencje będą wpływać na nasze działania. Jako jeden z trójki bohaterów staniemy do wielu walk, wypełnimy wiele zadań, znajdziemy się w otwartym świecie oraz poznamy bliżej losy nawet najmniejszych mieszkańców.
 
Antara czeka przed nami otworem, dzięki czemu zwiedzimy wiele ciekawych miejsc, mogąc się przenieść chociażby do królestwa Nostrii. Spora różnorodność atrakcji ma zapewnić nam sporo interesujących celów czy potworów do pokonania. 
 
King's Bounty 2 ma mieć premierę w 2020 roku na komputerach osobistych, Xbox One oraz PlayStation 4 w polskiej wersji językowej.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama