dodano: 2020-02-13 20:10:01
PC

Tym razem Kingdom Come: Deliverance i Aztez darmo na Epic Games Store

Autor: agusia16
Tym razem Kingdom Come: Deliverance i Aztez darmo na Epic Games Store
19°
0

W kolejnym darmowym tygodniu na Epic Games Store prawdziwa gratka dla fanów fabularnego RPG. Tym razem do odebrania Kingdom Come: Deliverance i Aztez.
 
Epic Games Store rusza z kolejnym darmowym tygodniem, który trwa od dzisiaj, 13 lutego do 20 lutego. Przez kolejne siedem dni będzie można odbierać w darmowej wersji Kingdom Come: Deliverance, niewątpliwą gratkę dla miłośników fabularnej gry RPG rozgrywającej się w otwartym świecie. 
 
Kingdom Come: Deliverance doczekało się mieszanego przyjęcia...
 
Kingdom Come: Deliverance to nie jedyna gierka, która może wzbogacić waszą bibliotekę na Epic, za darmo. Drugim tytułem jest hybryda gatunku beat 'em up i strategicznej gry turowej, której akcja rozgrywa się w świecie Azteków, zatytułowana Aztez. 
 
Kingdom Come: Deliverance, stworzona przez Warhorse Studios, wydana przez Deep Silver, to gra rozgrywająca się w otwartym świecie, która toczy się na terytorium Świętego Cesarstwa Rzymskiego, w którym postaramy się pomścić śmierć swoich najbliższych. Dokonujemy tego za pomocą miecza, w zlecanych nam potyczkach, misjach i bitwach. 
 
Aztez to zaś pełna akcji i bijatyk hybryda gatunku beat 'em up i strategii turowej, gra stworzona przez Team Colorblind, w której w świecie pradawnych Azteków, toczymy walki w czasie rzeczywistym w systemie turowym. Naszym zadaniem jest rozwiązanie wszelakich problemów w naszym stale rozrastającym się imperium. 
 
Obydwie gry pobierzecie za darmo od 13 do 20 lutego, a jeszcze tego samego dnia, od godziny 17-tej dostępna będzie kolejna gra w darmowej wersji. Tym razem będzie to karcianka strategiczna RPG, stworzona przez studio Abrakam, zatytułowana: Faeria. Te grę pobierzecie darmo od 20 do 27 lutego
 
Obydwie dostępne za darmo gry na Epic Games Store to tytuły, w które zagracie w wersji na PC. 
 
Odbierz darmowe gry na Epic Games Store
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama