dodano: 2019-08-14 18:05:05
PCPS4PS4 PRO

Knight And Bikes, rowerowi poszukiwacze skarbów z datą premiery

Autor: agusia16
Knight And Bikes, rowerowi poszukiwacze skarbów z datą premiery
0

Knight And Bikes, rowerowi poszukiwacze skarbów w przygodowej grze akcji autorstwa studia Foam Sword rozpoczną swoje przygody już 27 sierpnia.
 
Knights And Bikes, wykonana w rysunkowym stylu graficznym przygodowa gra pełna akcji, stworzona przez Foam Sword zaś wydana przez Double Fine Presents, które ma na swoim koncie między innymi grę GNOG, którą do jutra pobierzecie w darmowej wersji na Epic Games Store, zadebiutuje na Steam, GOG.com oraz konsoli PlayStation 4 pod koniec tego miesiąca.
 
Niezwykle kolorowa, ale i bardzo szybka ręcznie malowana growa produkcja osadzona na fikcyjnej brytyjskiej wyspie pod koniec lat 80. XX wieku, inspirowana jest filami dla dorosłych, takimi jak: The Goonies i klasycznymi grami, jak Earthbound i Secret of Mana. Rozgrywka skupia się na graniu samotnie lub w trybie kooperacji, oferując zarówno zagadki logiczne, jak i liczne walki i pojedynki. Dodatkowo mierząc się z Knight And Bikes gracze poznają wyspę, szukając na niej cennych skarbów i innych trofeów. 
 
Knight And Bikes czyli na rowerze w poszukiwaniu tajemnic i skarbów
 
W Knight And Bikes śledzimy historię dwóch przyjaciółek: Nessy i Demelzt, silnych i bogatych w wyobraźnię nastolatek badających wyspę Penfurzy w poszukiwaniu tajemnic i skarbów. Wyspę przemierzają na rowerach, odkrywając naturalne piękno otoczenia, znajdując niesamowite miejsce, nie odkryte tajemnice oraz doświadczając pierwszego smaku bardziej dorosłej wolności, która bywa niesamowicie kusząca, ale i niezwykle niebezpieczna.  
 
Gra ma już swoje miejsce na platformie Steam, gdzie można dodawać ją do listy życzeń. Zajrzyjcie też na odnowioną i uaktualnią stronę oficjalną Knight And Bikes.
 
Knight And Bikes zadebiutuje na platformie Steam oraz GOG.com w wersji na PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Pro 27 sierpnia 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama