dodano: 2017-07-17 10:00:02
PC

Kolejna odsłona przygodowego horroru Sylvio 2 jeszcze w tym roku

Autor: agusia16
Kolejna odsłona przygodowego horroru Sylvio 2 jeszcze w tym roku
2

Jeszcze w tym roku na platformy z systemem Windows trafi kontynuacja przygód Julietty Waters, kobiety rozmawiającej ze zmarłymi za pomocą wszelakiego  rodzaju sprzętu do rejestracji dźwięku i obrazu.
 
Projekt zatytułowany Sylvio 2, stworzony przez studio Stroboskop i Niklasa Swanberga, jest bezpośrednią kontynuacją gry Sylvio wydanej w 2015 roku i jest przygodówką utrzymaną w konwencji horroru. 
 
Po raz kolejny wcielamy się w wyżej wymienioną Juliette, która wyposażona w dyktafon oraz kamerę pozwalającą rejestrować dźwięk i obraz spróbuje skontaktować się z duchami. Nagrania posłużą między innymi do posunięcia fabuły do przodu oraz do poradzenie sobie z zagadkami. Fabuła toczyć się będzie kilka dni po wydarzeniach z części pierwszej, po tragicznym pożarze, który strawił las w okolicy parku rozgrywki. 
 
Grę obserwować będziemy z oczu bohaterki, eksplorując, rozmawiając i rozwiązując zagadki. Akcja tym razem toczyć się będzie w dzień, a nie w nocy jak to było w jej poprzedniczce. 
 
Sylvio 2 zadebiutuje w sprzedaży późną jesienią i będzie dostępne na komputerach PC, w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam. Gra pomyślnie przeszła głosowanie na nieistniejącym już Steam Greenlight. 
 
Strona internetowa   Karta gry na Steam   Profil na Facebooku
 
 

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2017-07-17 14:00:23

Mariusz, zgadzam się nigdy takowych gier nie za mało i jak widać straszenie graczy na wszelakie sposoby stało się teraz niezwykle modne :-) Mam wrażenie, że ostatnio piszę jedynie o wszelkiej maści przygodowych horrorach :-P

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 12:33:28

Czekam bo dobrych przygodowych horrorów nigdy nie jest zbyt mało.

Powiązane teksty
Wymieniaj punkty na nagrody