dodano: 2022-06-22 08:00:01

Kolejny serialowy spin-off of HBO, w uniwersum Gry o Tron? Serial miałby opowiedzieć o Johnie Snow

Kolejny serialowy spin-off of HBO, w uniwersum Gry o Tron? Serial miałby opowiedzieć o Johnie Snow
16°
0

Kolejny serialowy spin-off of HBO, w uniwersum Gry o Tron, ma opowiedzieć o Johnie Snow. Projekt we wcześniej fazie rozwoju nie ma jeszcze tytułu. 

Ród Smoka od HBO Max zbliża się wielkimi krokami. Serial obejrzymy już latem. A tymczasem w sieci pojawiają się wciąż nowe serialowe twory, spin-offy w uniwersum Gry o tron. Co wiemy o kolejnym? 

Zapoznaj się również z: Studio mixi ujawniło Asym Altered Axis, atrakcyjną asymetryczną grę skradankowo-pościgową!

Gra o Tron - kolejny spin-off możliwy

Wielkimi krokami zbliża się przez wielu oczekiwana, duża premiera na HBO Max, jaką będzie serial Ród smoka, kolejna opowieść w uniwersum Gry o Tron, która to przenosić ma nas wiele lat w przeszłość, przez wydarzeniami znanymi z serialu. 

HBO planuje rozszerzać lubiane uniwersum o kolejne serialowe opowieści. Wiemy, że jednym ze spin-offów to serial bazujący na antologii opowiadań autorstwa Georga R.R. Martina wydanych w Polsce pod tytułem "Opowieści z Siedmiu Królestw" lub Rycerz Siedmiu Królestw

Pojawiać się mają inne twory serialowe bazujące na znanym uniwersum książkowym R.R. Martina. Wszystko wskazuje na to, że HBO ma zamiar stworzyć kolejny, tym razem bezpośrednio związany z Grą o Tron i jednym z jego bohaterów i to najważniejszym i chyba najbardziej lubianym. 

Gra o Tron - o czym opowie nowy spin-off uniwersum Gry o Tron?

Na temat nowego spin-offu, którego bohaterem ma być, według Deadline John Snow, czyli główna postać Gry o Tron. Wiemy doskonale, że zakończenie w sezonie ósmym, przyniosło tak wiele niepochlebnym, a nawet druzgocących recenzji. Nowy serial miałby być kontynuacją historii Johna, w którego po raz kolejny miałby wcielić się Kit Harington. I miałby poniekąd zadanie rozwinąć historię Johna. 

Przeczytaj również: Gra o tron: Ród smoka, pierwszy spin-off serialowego hitu HBO zyskał oficjalny zwiastun od HBO Max

Serialowa opowieść miałaby pokazać widzom, co działo się z nim po zakończeniu serialu Gra o tron. Być może nie tylko rozwijać uniwersum, ale poprawić, albo przynajmniej nieco wyciszyć błędy, jakich nie brakowało w zakończeniu serialu.

Gra o Tron - kiedy premiera nowego spin-offu?

Czy serial tak naprawdę powstanie? Na razie kolejny spin-off, nie mający tytułu, nie został przez HBO potwierdzony. Jednocześnie HBO nie zaprzecza. Niemniej jednak serial znajduje się teraz w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Nie można zatem mówić o dacie jego premiery, a na potwierdzenie produkcji będziemy musieli poczekać. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Tagi: Gra o Tron, HBO,
Komentarze (0):
Reklama