dodano: 2019-05-03 07:05:02

Konferencja Microsoft na E3 2019 - Kiedy się odbędzie? Co zobaczymy?

Autor: AnoX
Konferencja Microsoft na E3 2019 - Kiedy się odbędzie? Co zobaczymy?
23°
0

Targi E3 2019 okażą się bardzo, bardzo ważne dla Microsoftu, który chce wykorzystać brak obecności Sony i dostarczyć spektakularną konferencję. 
 
"Zieloni" w tym roku nie doczekają się bezpośredniej konkurencji, ponieważ Sony nie pojawi się w tym czasie w Stanach Zjednoczonych. Osoby odpowiedzialne za markę Xbox chcą to jednak wykorzystać, aby zdominować całość uwagi medialnej oraz społeczności. W związku z czym pogłoski mówią o tym, że otrzymamy największą w historii konferencję, podczas której niemalże zalani zostaniemy wielką dawką informacji, zwiastunów oraz ogłoszeń zupełnie nowych projektów. 
 
9 czerwca to dzień, w którym jeszcze tak na dobre nikt nie zacznie, ponieważ EA prawdopodobnie tak mocno przedłuży swoje transmisje, że gracze albo przestaną je szybko śledzić, albo bardzo szybko stracą swoje zainteresowanie kierujące je na nowe Halo Infinite czy Gears 5. A być może ujrzymy na tym wydarzeniu także i polskie gry, w końcu to właśnie Microsoft na swojej konferencji przedstawił nam Dying Light 2 oraz nowy zwiastun z Cyberpunk 2077.
 
 

[Komentarz redaktora] Microsoft zdecydował się nieźle wykorzystać sytuację i mocno ją przejąć, jednocześnie pozbawiając Sony ewentualnej przewagi. Jak się okazuje to może być najlepsze show marki Xbox, która może przedstawić nam swój stan aktualny oraz przyszłość za sprawą nowych konsol. Pytanie brzmi czy przypadkiem (bazując na pogłoskach) poświęcenie 3 godzin nie okaże się jednak zbyt wielkim wysiłkiem dla wielu graczy. Z resztą czekanie od 22 może dać się we znaki, a niektórzy zapewne spędzą jeszcze trochę czasu, aby się jeszcze raz przyjrzeć kilku grom.
 
Konferencja Microsoft na E3 2019 odbędzie się 9 czerwca o godzinie 22:00.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama