dodano: 2018-09-21 18:15:02
PCXBOX

KONKURS - Pełen magii świat nie tylko w Gift of Parthax!

Autor: AnoX
KONKURS - Pełen magii świat nie tylko w Gift of Parthax!
16°
0

Dopiero co zakończyliśmy poprzedni konkurs, a już rozpoczynamy kolejny, w którym wygrać można atrakcyjny tytuł mający sporo do zaoferowania.

ZADANIE konkursowe:

 
Czarodziej Arif wyruszył w podróż mającą na celu uratowanie swojego przyjaciela Veleusa. Aby tego dokonać musiał udać się do wielu interesujących miejsc ze świata fantasy.
 
Z związku z tym stawiamy przed Wami wyzwanie, którym jest opisanie najlepszej Waszym zdaniem miejscówki z gry fantasy, którą mieliście okazję poznać z poziomu cyfrowego świata. 
 
Minimalna liczba znaków w tym konkursie to 500.

Dodatkowe wymagania w tym konkursie, to także aktualny profil na naszym portalu (grafika, platformy, min. 1 gra we własnej bibliotece - "Gry, które posiadam").
 

NAGRODA:

 
Pojedynczy kod do gry Gift of Parthax
 

WYNIKI:

 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone jako aktualizacja tego newsa i jako wpis na naszym Facebooku.
 

CZAS TRWANIA:

 
Od 21.09.2018 od godziny 20:00 do 5.10.2018 do godziny 18:00. 
 

INNE INFORMACJE:

 
Na czas trwania konkursu komentarze zostaną ukryte, aby zapewnić bezpieczeństwo przed możliwymi plagiatami poszczególnych pomysłów. NIE ma możliwości poprawiania swoich prac. Przed publikacją swojej pracy dobrze się nad nią zastanów i sprawdź :). Po dodaniu Twój komentarz będzie widoczny tylko dla Ciebie. Jeśli Twój komentarz nie pojawił się, to znaczy że  post się nie zapisał. W razie problemów pisz na bok@lubiegrac.pl
 
 
 

Recenzja Gift of Parthax

 
 
Gift of Parthax ukazało się dzisiaj (12 września 2018 roku) na Steamie (PC i Mac).
 

W tym newsie komentarze są tymczasowo ukrytę, jeśli jesteś zalogowany to będziesz mógł pisać i widzieć tylko swoje komentarzę, reszta komentarzy zostanie ujawiniona dopiero gdy redakcja o tym zadecyduje.
Komentarze (0):
Reklama
Reklama