dodano: 2022-08-05 19:40:02

Kontroler PS5 Pro DualSense i nowe informacje! Wyciekł kolejny patent

aktualności newsy hardware Kontroler PS5 Pro DualSense i nowe informacje! Wyciekł kolejny patent
31°
0
Kontroler PS5 Pro DualSense i nowe informacje! Wyciekł kolejny patent

Redakcja Metro dotarła do nowych zdjęć, które przedstawiają szczegóły patentu kontrolera PS5 Pro DualSense. To już kolejny przeciek, opracowywanego przez PlayStation urządzenia. To może być jednak spora, pozytywna zmiana i nowinka wpływająca pozytywnie na odczucia z zabawy!

Przypomnijmy, że poprzednie wiadomości dostarczyły nam kilka ciekawych informacji. Jedną z nich jest ta o wymiennych analogach w ulepszonym kontrolerze do PlayStation 5. Tym razem otrzymaliśmy następne szczegóły związane z tym tematem. 

Zapoznaj się także z:

 

Portal Metro opublikował jakiś czas temu zdjęcie patentu, które prezentuje działanie wspomnianych analogów. Te elementy, w ulepszonym kontrolerze, mają mieć siłowe sprzężenie zwrotne. Dzięki temu gracze poczują większy opór podczas użytkowania.

W patencie wspomniano, że Sony chce wykorzystać do tego płyn nienewtonowski. Co prawda trzeba będzie użyć więcej energii podczas sterowania, ale np. celowanie w jakiś obiekt może być o wiele dokładniejsze. 

Należy wspomnieć, że technologia przedstawiona w tym patencie wcale nie musi zostać wykorzystana w nowym kontrolerze. Jednak istnieją duże szanse, że będzie ona dostępna w tym urządzeniu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://metro.co.uk/2022/08/02/sony-patents-new-ps5-gamepad-with-haptic-feedback-analogue-sticks-17112334/

Komentarze (0):
Reklama