dodano: 2019-02-11 12:00:01

Kooperacyjna strzelanka RICO z datami premier

Autor: nocarz
Kooperacyjna strzelanka RICO z datami premier
1

Studio Ground Shatter wraz z wydawcą Rising Star Games obwieścili wszem i wobec daty premier kooperacyjnej strzelanki RICO.
 
To kolejna produkcja studia Ground Shatter, która została utrzymana w stylu arcade. Kilka dni temu autorzy zamieścili na swoim Twitterze oficjalne daty premiery poszczególnych edycji gry. Pierwszymi, którzy będą mieli przywilej zagrania jako pierwsi będą użytkownicy konsoli PlayStation 4 (12 marca), a dzień później tą możliwość otrzymają właściciele Xbox One. Ostatnimi graczami, do których trafi gra będą fani posiadający komputery PC oraz konsolkę Nintendo Switch (14 marca).
 
Na chwilę obecną brak jest informacji ile trzeba będzie zapłacić za przywilej zagrania w RICO, ale plotki wskazują, że nie będzie to jakaś wygórowana cena.
 
RICO to historia dwóch gliniarzy, którzy w ciągu doby muszą rozwikłać jedną sprawę. Może się ona okazać sprawą życia. Gracze łączą więc siły i we dwójkę mają tylko jeden cel: wejść, załatwić bandziorów i wyjść najlepiej w jednym kawałku. Na domiar złego każda sprawa jest proceduralnie generowana i za każdym razem nie wiadomo co czeka na graczy. Ponadto twórcy chwalą się także niezłym systemem zniszczeń.
 
W grze znajdziemy także elementy znane z produkcji RPG i sporo wyzwań. Wystarczy dobrać się w pary, wybrać broń i już niebawem można będzie eksterminować gangi kryminalistów. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-18 13:42:39

Jestem ciekaw tego typu producko a jeszcze nie zaczalem grac w Super Hot i jestem tego ciekaw.

Reklama
Reklama