logo lubiegrac.pl

Kowalscy kontra Kowalscy, nowy komediowy polski serial telewizji Polsat ma datą premiery, ma także filmową zapowiedź

aktualności news Kowalscy kontra Kowalscy, nowy komediowy polski serial telewizji
Kowalscy kontra Kowalscy, nowy komediowy polski serial telewizji Polsat ma datą premiery, ma także filmową zapowiedźKowalscy kontra Kowalscy, nowy komediowy polski serial telewizji Polsat ma datą premiery, ma także filmową zapowiedź. Premiera w wiosennej, marcowej ramówce.

Kolejna polska serialowa propozycja telewizyjna ma już swoją datę premiery, ma też zwiastun. Kowalscy kontra Kowalscy zadebiutują na Polsacie z początkiem marca. 

Czytaj również: Polot Michała Wnuka oraz Tarapaty 2 Marty Karwowskiej, dwa kolejne polskie filmy z portfolio NEXT Film już na Netflixie

Wiosenna ramówka coraz śmielej przebija się przez zimowy chłód, a kolejne telewizyjne kanały zapowiadają nowości filmowe, ale przede wszystkim serialowe. Tak też jest w przypadku Polsatu, który pokazał zwiastun najnowszej komediowej serialowej produkcji o tytule Kowalscy kontra Kowalscy

Jest to rodzinny serial komediowy, w którym zagrali znani polscy aktorzy, Piotr Adamczyk czy Wojciech Mecwaldowski. Produkcja liczy 20 odcinków i jej pierwszy sezon będzie miał premierę z początkiem marca. 

Kowalscy kontra Kowalscy to serial skupiający się wokół dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, niezwykle popularne polskie nazwisko. Wszystko ich jednak dzieli. Rodziny różnią się majątkiem, poziomem życia, wykształceniem, statusem społecznym, a nawet stylem życia. Łączy ich jeszcze jedno, choć na początku o tym nie wiedzą, pewne wydarzenia, która zadziało się w życiu obojga rodzin, 17 lat temu, w szpitalu. Tam na świat, niemal jednocześnie przyszło dwóch chłopców, dwóch potomków Kowalskich. Niestety przez szpitalną pomyłkę dzieci zostały zamienione. Syn bogatych trafił do biednych, a biedaków, do bogatych. Gdy sprawa wychodzi ja jaw, niesie ze sobą mnóstwo konsekwencji, wiele przezabawnych sytuacji. 

W obsadzie znaleźli się znani polscy aktorzy. W rolę Piotra Kowalskiego wcielił się Piotr Adamczyk (Karol - człowiek, który został papieżem, Testosteron, Nie kłam kochanie czy W jak morderstwo). W roli jego żony Anny - Marieta Żukowska (Botoks, Ciacho, Słaba płeć). Henryka Kowalskiego gra Wojciech Mecwaldowski (Dziewczyna z szafy, Juliusz, Wojna żeńsko męska), a jego żonę Jadzię - Katarzyna Kwiatkowska (Dzień kobiet, Ile waży koń trojański? Kołysanka).

W serialu zobaczymy jeszcze Pawła Wawrzeckiego, Jakuba Zdrójkowskiego, Patryka Cebulskiego, Wiktorię Gąsiewską, Martynę Solską, która debiutuje na ekranie. 

Premiera serialu na antenie Polsat 5 marca 2021 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Agata Dudek

Tagi: serial, komedia, serial,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic