dodano: 2019-09-11 14:00:08

Krótkie Info #121 - Słońce wyszło w środku tygodnia

Autor: AnoX
0
Krótkie Info #121 - Słońce wyszło w środku tygodnia
Po kilku niemrawych dniach przyszedł czas na odrobinę słońca w tym miesiącu. Co nas czeka tym razem? Wreckfest z Przepustką.... Oto Krótkie Info #121!
 
 
Witamy Was ponownie w tym tygodniu, tym razem pozwolimy sobie rozpocząć od nowości w ramach Przepustki Sezonowej gry Wreckfest, która niedawno zagościła na konsolach. Jak się okazuje z season passem liczyć będziemy mogli na trzy odjazdowe retro pojazdy - Buggy, Bumper Car i Wingman, które bez wątpienia zrobią furorę na serwerach ;)
 
 
 
 
Atomicrops dopiero co oficjalnie zaliczyło swoją premierę na komputerach osobistych, tymczasem twórcy już teraz oferują nam co jakiś czas wielkie promocje, w tym takie na poziomie aż 40%!
 
 
 
 
Limited Run Games oficjalnie ogłosiło, co będzie możliwe do zakupienia u nich już w najbliższy piątek. Jedną z ciekawszych propozycji jest Planet of the Apes: Last Frontier, czyli solidna gra działająca z systemem PlayLink. Ponadto w sklepie wyposażyć się będziemy mogli także w... Duck Game, czyli tytułowi skoncentrowanego na ukochanych kaczuszkach.
 
 
Polska gra Deep Diving Simulator oficjalnie doczekała się premiery dodatku Adventure Pack, która wprowadza do rozgrywki sporo nowej zawartości, która koncentruje się przygodzie, klimatach starożytnych oraz nowej serii łamigłówek i zagadek do rozwikłania.
 
 
 
Miasma Caves, czyli pacyfistyczna produkcja od Windy Games wzbogaciła się o wielką aktualizację wprowadzającej do rozgrywki sporo nowości takich jak:
 
  • nowe jaskinie Basalt Caves,
  • nową sekcję pełną skarbów,
  • ulepszone struktury miasta,
  • proceduralnie generowane atrakcje,
  • oraz wiele pomniejszych zmian.
 
 
 
KORN doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, dzięki której gra MMORPG w metalowych klimatach wzbogaciła się o AdventureQuest 3D and AQWorlds. Przy okazji gra wzbogaciła się o nowej zbroje i wiele elementów dekoracyjnych.
 
Gra od 20 września zagości także na urządzeniach mobilnych na iOS i Androidzie.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama