dodano: 2019-10-01 14:05:08

Krótkie Info #136 - Bersonowie za moment pojawia się na konsolach!

Autor: AnoX
Krótkie Info #136 - Bersonowie za moment pojawia się na konsolach!
0

Dzisiejsze zestawienie rozpoczynamy od Children of Morta, które zadebiutuje już za dwa tygodnie na konsolach. Oto najnowsze Krótkie Info #136!
 
 
Niezależna produkcja wydawana przez 11 bit studios niedawno zadebiutowała na komputerach osobistych, gdzie doczekała się całej serii bardzo, bardzo dobrych ocen. Tymczasem nowy materiał prezentuje nam przedstawicieli rodziny bohaterów, z którymi będziemy przeżywać wiele przygód!
 
 
 
Firma Funcom ogłosiła, że ostatnie zmiany na rynku finansowym spowodowały, że Tencent stał się największym udziałowcem firmy. To właśnie oni będą od tej pory odpowiedzialni za przyszłość tej firmy.
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni widząc, jak Tencent stał się największym udziałowcem Funcomu - mówi Funcom CEO Rui Casais. - Tencent ma w zwyczaju być odpowiedzialnym długoterminowym inwestorem [...]. Wielkie możliwości, spostrzeżenia, doświadczenie, i wiedza, którą Tencent przyniesie jest wielką wartością do nas i nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z nimi, ponieważ kontynuujemy tworzenie wielkich gier i budowanie udanej przyszłości Funcom. -
 
 
Into The Dead 2 doczekało się wzmocnienia w postaci pojawienia się w grze elementów związanych z marką Ghostbusters. Nowy dodatek to spora porcja walki z potworami, demonami oraz duchami, na które zapolujemy z wyjątkowym sprzętem.
 
 
 
Nadciąga kontynuacja mrocznej przygodówki. Goetia 2 zapowiedziana
 
 
Beast Quest od Torus Games doczekało się ogłoszenia daty premiery gry na Nintendo Switch, dzięki czemu wiemy już kiedy zagramy w ten tytuł fantasy. Gra nie wygląda zbyt imponująco, lecz już 15 listopada 2019 roku na dobre będziemy się mogli przekonać co nas tak naprawdę czeka.
 
 
 
LEAGUE OF WONDERLAND to zupełnie nowa gra mobilna SEGA-i, która zdecydowała się wypuścić swoją dynamiczną strategię stawiającą na dwuminutowe zmagania. Rozgrywka wygląda atrakcyjnie, choć nie każdy może się przekonać do ogólnego, mocno azjatyckiego stylu.
 
 
 
 
PlayStation oficjalnie poinformowało, że Shaw Layden zrezygnował ze swojego stanowiska szefa Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios. to oznacza, że przynajmniej na ten moment najważniejszy dział japońskiego giganta zostaje bez lidera.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama