dodano: 2019-10-08 22:25:09

Krótkie Info #143 - DOOM Eternal spóźniony, Trine 4 debiutuje!

Autor: AnoX
Krótkie Info #143 - DOOM Eternal spóźniony, Trine 4 debiutuje!
0

W dniu dzisiejszym trafiły do nas zarówno bardzo dobre wieści jak i takie bardzo słabe. DOOM Eternal opóźnione, a Trine 4. Oto najświeższe Krótkie Info #143
 
 
Bethesda i id Software przywiodły nam niestety bardzo słabe i smutne wieści. Otóż premiera DOOM Eternal została oficjalnie przesunięta na 20 marca 2020 roku. Decyzja ta ma zapewnić nam oczekiwaną jakość, wzbogacając się także o miłe akcenty mające zapewnić nam  
 
  • Tryb Inwazji, który pozwoli wam dołączyć do sesji innego gracza w roli demona, pojawi się krótko po premierze gry jako darmowa aktualizacja.
  • DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym terminie, niż pozostałe platformy. Dokładny okres będzie znany później.
  • Oprócz wersji na Switcha, DOOM 64 pojawi się także na Xbox One, PlayStation 4 i na komputerach osobistych. Dodajemy też DOOM 64 jako bonus przedsprzedażowy do DOOM Eternal, więc każdy, kto zamówi Eternal przed premierą, będzie mógł za darmo pobrać i zagrać w ten klasyczny tytuł. DOOM 64 pojawi się 20 marca 2020.
 
 
Trine 4 The Nightmare Prince oficjalnie ma dziś premierę, dzięki czemu fani tej magicznej serii mogą już się delektować z kolejnymi atrakcjami, które tym razem Frozenbyte z Modus Games przygotowały. Piękna oprawa wizualna, przyjemna rozgrywka oraz atrakcyjna rozgrywka, także dla wielu osób to coś co stanowi znakomite połączenie.  
 
 
 
Rising Hell od Tahoc Games i Toge Productions doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już kiedy tytuł trafi do Wczesnego Dostępu na Steam. Od 17 października 2019 roku będziemy mogli wstępnie zapoznać się z tym interesującym wertykalnym platformerem akcji.
 
 
 
PGA 2019 z pokazem rozgrywki Cyberpunk 2077 i polską wersją językową
 
 
Debaucheries Of Derketo to zupełnie nowy dodatek DLC, który pozwoli nam uświadczyć jeszcze ciekawszych atrakcji w Conan Exiles. Alkohol, piękne kobiey, szachy oraz budownictwo na wysoko położonych drzewach. To wszystko może okazać się naprawdę atrakcyjne dla wielu graczy.
 
 
 
2K zaprezentowało nam dziś zwiastun trybu MyCAREER w WWE 2K20, czyli atrakcji stawiającej przed nami wyjątkową rozgrywką związaną z popularnymi w Stanach Zjednoczonych bójkach związanych z zapasami. Jakościowo nie jest to poziom NBA 2K20, ale może w praktyce będzie lepiej....
 
 
 
Nanotale doczekało się ogłoszenia dokładnej daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu na Steam, która osadzona została na 23 października 2019 roku. Od tego poniedziałku będziemy się mogli zapoznać z tą przyjemnie się zapowiadającą przygodową grą RPG.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama