dodano: 2019-11-07 22:30:10
PC

Krótkie Info #166 - Samsung The Space, Headsnatchers, Cadpocalypse

Autor: AnoX
Krótkie Info #166 - Samsung The Space, Headsnatchers, Cadpocalypse
12°
0

Czwartek zmierza ku końcowi, tymczasem postaramy się go dla Was zwieńczyć przez Samsung The Space, Headsnatchers, Cadpocalypse. Oto Krótkie Info #165.
 
 
Samsung The Space to jeden z najciekawszych modeli na rynku, który od kilku dni może się pochwalić wsparciem dla technologii AMD FreeSync. Modele 27-calowe od teraz będą o wiele lepiej się synchronizować z kartami graficznymi właśnie od AMD. 
 
 
Cardpocalypse doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy już, że od 12 grudnia 2019 roku będziemy mogli poznać produkt studia Gambrinous. Nietypowy RPG z kartami, klimatem lat 90. ubiegłego wieku oraz oryginalnymi dziećmi może się okazać przyjemna propozycją na okres przedświąteczny.
 
 
 
Headsnatchers oficjalnie zaliczyło premierę na komputerach osobistych i Nintendo Switch, dzięki czemu możemy już się zapoznać z pewnością wersją oferującą 4 tryby gry oraz aż 25 unikatowych etapów.
 
 
 
Capcom oficjalnie potwierdził, że już dziś wystartują w Monster Hunter World: Iceborne rozszerzenia darmowe w postaci crossoverów z markami Horizon Zero Dawn oraz z Resident Evil 2 (2019).
 
 
Stronghold Warlords (Twierdza: Władcy) doczekało się zupełnie nowego materiały wideo prezentującego nowe klasy jednostek, z których będziemy mogli skorzystać podczas kolejnych wojaków posługujących się określonymi narzędziami i możliwościami.
 
 
 
W sklepie Acera oficjalnie zagościł nietypowy przedmiot - eRóżaniec zainicjowany jakiś czas temu przez papieża Franciszka. Przedmiot współpracuje z aplikacją ClickToPray, dzięki któremu urządzenie będzie nie tylko pomagać przy modlitwie, ale także skierowany został dla aktywnych osób. Sprzęt doczekał się odporności na wodę i pył (IP67), a także może się pochwalić 4 dniowy, czasem działania na jednym ładowaniu. ClickToPray eRosary jest dostępny w internetowym sklepie Acer Store w cenie 449 złotych.
 
original-ea9808bb28633a4376f9c23b69a52aef

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama