dodano: 2018-12-06 07:05:04

Krótkie info #52 - Esport, wyniki czy premiery to dziś znajdziecie

Autor: AnoX
Krótkie info #52 - Esport, wyniki czy premiery to dziś znajdziecie
11°
0

Zgodnie z tytułem dzisiejsze zestawienie będzie pełne różnorodności, zatem nie zabieram Wam czasu i zapraszam do wieści. Oto Krótkie info #52!
 
 
Rozpocznijmy od debiutu Override: Mech City Brawl, czyli produkcji o pojedynach wielkich mechów, którymi możemy pokierować na PC, PS4 i XONE. Fani chociażby PowerRangers czy Pacific Rim z pewnością poczują się jak w domu. Choć będzie on bardzo kolorowy.
 
PS. Jakby było tego mało, to zapowiedziano przy okazji, że pojawi się DLC zawierające Jednorożca-mecha….
 
 
 
Firma My Arcade ogłosiła, że zamierza wypuścić na rynek zupełnie nowe retro urządzenie znane jako Data East Micro Player Tabletop Arcade Machines. Taka mini maszynka dla fana tego typu atrakcji z penością może być znakomitą zabawą z takimi tytułami jak: BURGERTIME™, KARATE CHAMP™,CAVEMAN NINJA™, HEAVY BARREL™ i BAD DUDES™.
 
MY-ARCADE-data-east
 
 
Niedawno odbyło się East Games United 2018, podczas którego po raz kolejny został rozegrany e-sportowy turniej. Podczas tego wydarzenia ujrzeć można było wiele interesujących potyczek. W CS:GO ostatecznie po wyrównanym finale zwyciężyło (zgodnie z przewidywaniami) Vex.esport, w Tekken 7 zwycieżył Dawid "Nerobianco" Wesołowski, w Soul Calibur VI mistrzem został Rafał „Drak” Kozłowski. Zapomnieć nie można także o Hearthstone i najlepszemu Markowi „ezgameezlife” Nowikowi, w FIFA 19 nie było mocnych na Tomasza Siemieńczuka, a w Dragonball FighterZ pierwsze miejsce należy do Łukasza Zajcewa.
 
 
Niemiecki producent Lioncast przedstawił zupełnie nową mysz dla graczy - Lioncast LM50, która ma dostarczyć wysokiej jakości doznania połączone z najnowszymi technologiami autorskimi pokroju systemu Angled Stress Relief (ASR) – która minimalizuje tarcie kabla o podkładkę i pozwala skupić się w pełni na grze.
 
Lioncast LM50 jest dostępna w sklepach w cenie rozpoczynającej się od 199 zł.
 
 
 
Zeus' Battlegrounds otrzyma w tym miesiącu odbywające się co tydzień turnieje, w ramach których teoretycznie możliwe do wygrania jest nawet ponad 10 tysięcy dolarów! Pierwszoosobowy, sieciowy i dostępny w ramach modelu free2play Battle Royale skoncentrowany na walce wręcz rozwija się co potwierdza organizowane dość spektakularnych turniejów, jak na dość mało znany tytuł w naszym kraju. 
 
Zmagania odbędzie się w następujących terminach:
 
  • Tydzień 2: 8 – 14 Grudnia
  • Tydzień 3: 15 – 21 Grudnia
  • Tydzień 4: 22 – 28 Grudnia
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama