dodano: 2019-05-16 07:00:02

Krótkie Info #93 - Dziś nie tylko o Vincent-ie van Gogh oraz...

Autor: AnoX
Krótkie Info #93 - Dziś nie tylko o Vincent-ie van Gogh oraz...
11°
0

Jeszcze nigdy nie rozpoczęliśmy newsa od zaprezentowania Wam Vincenta van Gogha.... Zapraszamy do dzisiejszego pakietu newsów - Krótkie Info #93!
 
 
Start mamy nietypowy, jednakże nie można inaczej, skoro pierwszą grą zaprezentowaną jest Rock of Ages 2: Bigger & Boulder. Od wczoraj ten tytuł dostępny jest na Nintendo Switch, gdzie możemy sprawdzić nietypowe artystyczne doznania.
 
 
 
Na tej samej platformie ukazało się także Blades of Time, czyli jednak z mniej znanych gier Gaijin Entertainment. W związku z czym możemy na mobilnym sprzęcie sprawdzić hack'n'slasha z rozgrywką dla pojedynczego oraz dla wielu graczy.
 
Blades of Time to pierwsza gra Gaijin Entertainment wydana na Nintendo Switch i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Teraz, gdy dysponujemy technologią umożliwiającą produkcję kolejnych gier, widzimy duży potencjał tego rynkukomentuje Kirill Yudintsev, dyrektor kreatywny w Gaijin Entertainment.
 
 
Kolorowa gra Moss, doczeka się wkrótce nowej treści znanej jako Twilight Garden, która ukaże się 21 maja 2019 roku, czyli w trakcie premiery wersji na mobilne gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest.
 
 
 

 
 
Firma Delock zaprezentowała nowe kable do 5 metrów długości, które pozwolą nam skorzystać zarówno z interfejsu mini-jack 3,5 mm jak również z większego odpowiednika - jack 6,35 mm.
 
 
Deck13 Spotlight i Radical Fish Games ogłosiły, że do ich produkcji CrossCode trafi zupełnie nowa aktualizacja 1.1. wprowadzająca do rozgrywki sporo nowości.
 
 
Mace and Grace wczoraj oficjalnie zadebiutowało na rynku, dzięki czemu PlatformaVR może zaoferować nam efektowną grę i ciekawym zacięciem oraz zabawym potencjałem na świetne filmiki.
 
 
Na końcu dzisiejszego zestawienia zabieramy się ponownie za grę na Nintendo Switch. Tym razem mowa jednak o TerraTech oraz przyszłej premierze, która odbędzie się 29 maja 2019 roku.
 
Założyciel Payload Studios Russ Clarke powiedział: - Jeszcze przed sukcesem TerraTech na PC, PS4 i XB1 wiedzieliśmy, że Switch będzie świetną platformą do zabawy i cieszymy się, że możemy przenieść grę na sprzęt Nintendo na całym świecie. Nieodłączna kreatywność i kolorowy charakter gry sprawiają, że jest to idealne dopasowanie i cieszę się, że tak wielu ludzi będzie w stanie kontynuować budowę nawet po opuszczeniu salonu.-
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama