dodano: 2020-04-04 06:15:02

Które tytuły zostały oficjalnie przesunięte w ciągu ostatnich dni?

Autor: AnoX
Które tytuły zostały oficjalnie przesunięte w ciągu ostatnich dni?
22°
0

W ciągu ostatnich dni kilka gier doczekało się przesunięcia daty premiery. Jakie produkcje przesunięto? Kiedy tytuły zadebiutują na rynku?
 
Bezprecedensowa sytuacja na całym globie spowodowała, że dotychczasowy świat zmienia się na naszych oczach, co dotyka także branżę gier, która w dalszym ciągu dość dobrze sobie radzi z koniecznością pracy zdalnej. Wbrew pozorom ostatnie dni udowodniły, że elektroniczna rozrywka nie jest odporna na cały zamieszanie, co szczególnie mocno wyeksponował segment AAA.
 
Na pierwszy ogień trafiło Wasteland 3, które niestety nie ukaże się w przyszłym miesiącu, a dopiero w końcówce sierpnia 2020 roku, a co za tym idzie mówimy tutaj o kilku miesiącach oczekiwania. Nie ma dramatu, ale bez wątpienia czas szybciej by mijał właśnie z najnowszą propozycją inXile Entertainment.
 
 
Największy dramat gospodarczy związany jest z całkowicie przemodelowaną logistyką, przez co Sony zdecydowało się przesunąć premierę The Last of Us Part II oraz Marvel's Iron Man VR, które nie doczekały się niestety dat premier. Te będą znane dopiero w momencie, w którym będzie pewne kto, kiedy i gdzie będzie w stanie zapewnić pudełkowe wersje tychże propozycji.
 
 
 
Na naszych łamach mogliście przeczytać także o opóźnieniu premiery przygodówki Someday You'll Return, która zgodnie z planem powinna zagościć na rynku 5 maja 2020 roku.
 
To na razie pierwsze gry, które publicznie zostały przesunięte na nowy termin, jednakże różnego typu działania są z pewnością w chwili obecnej analizowane, szczególnie z uwagi na nieco innych charakter prowadzonych prac oraz podjętych działań.
 
Pamiętać musimy o szerokim zakresie tytułów nie mających w chwili obecnej konkretnej daty premiery, przez co zapewne nie wiemy się (a przynajmniej nie zbyt dowiemy się zbyt szybko) czy dana gra została oficjalnie przesunięta na późniejszy termin.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama