dodano: 2019-11-08 08:00:09

Lady and Tramp, remake animacji Disneya na oficjalnym zwiastunie

Autor: agusia16
Lady and Tramp, remake animacji Disneya na oficjalnym zwiastunie
19°
0

Lady and Tramp, remake uroczej animacji Zakochany Kundel, powraca. Film będzie dostępny wraz z premierą platformy Disneya. Pojawił się jego oficjalny zwiastun.
 
Zakochany Kundel, cudowna animacja Wolta Disneya swoją premierą miała w roku 1955 czyli ponad sześćdziesiąt lat temu. Niebawem, bo już 12 listopada, wraz z premierę platformy Disneya, przygoda powróci na małe ekrany, tym razem w formie filmowej produkcji wyprodukowanej w technice live-action. W Lady and Tramp czyli remake oryginalnej opowieści głównymi bohaterami czyli Lady i Tramp są psy z krwi i kości. Film został zaprezentowany na oficjalnym, filmowym zwiastunie, w którym sami możecie zobaczyć jak poradzili sobie w trudnym aktorskim fachu. Wideo towarzyszy znany z animacji motyw muzyczny.
 
Jak rozmawiać ze zwierzętami? Czyli Doktor Dolittle na zwiastunie
 
Lady i Tramp opowiada tę samą historię, którą wielu z nas zna z kultowej już animacji. Bohaterką opowieści jest suczka rasy cocker spaniel, która jest rozpieszczaną psinką mieszkającą w wielkim i bogatym domu. Sytuacja zmienia się gdy jej rodzina się powiększa, w domu pojawi się dziecko, na którym teraz, zamiast niej, skupia się uwaga domowników. Załamana i zdezorientowana Lady poznaje  bezdomnego kundla buntownika o imieniu Tramp, któremu ulega, pozwalając zabrać się na wyprawę poza okolicę, którą tak dobrze zna. Z czasem między dwojgiem psów rodzi się wielkie i romantyczne uczucie. 
 
Reżyserem familijnego filmu Lady i Tramp jest Charlie Bean, zaś scenariusz napisał Andrew Bujalski. W rolach psów w wersji angielskiej usłyszymy, jako Lady, Tessy'e Thompson, a Trampa, Justina Therouxa.
 
Premiera Lady i Tramp na platformie Disney 12 listopada 2019 roku. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama