dodano: 2018-03-18 11:00:01
PC

Lake Ridden zadebiutuje jeszcze tej wiosny!

Autor: agusia16
Lake Ridden zadebiutuje jeszcze tej wiosny!
11°
2

Już tej wiosny Steam wzbogaci się o kolejną przygodówkę, która jak twierdzą twórcy nie jest ani horrorem, ani symulatorem chodzenia, choć jest niezwykle klimatyczna.
 
Like Ridden, stworzona jest przez niezależne studio Midnight Hub pozwoli nam przenieść się do roku 1988 w ostatni weekend wakacji, gdy lato ustępuje już jesieni. Na kempingu, w dziczy Maine odpoczywa trzynastoletnia Marie, wraz siostrą oraz przyjaciółmi. Mile spędzony czas kończy się dnia drugiego ostrą kłótnią z siostrą, która gdzieś znika. Marie rusza zatem na jej poszukiwania docierając na stare, zapomniane osiedle.
 
Odnajdzie ją jedynie wtedy, gdy zmierzy się z licznymi zagadkami, do których potrzebne będą wskazówki, które oczywiście będzie musiała najpierw odnaleźć, rozmawiając z mieszkańcami tego ukrytego przed światem miejsca. Stopniowo Marie odkrywać będzie wiele tajemnic z nim związanych, między innymi konflikt oparty na zazdrości. 
 
Like Ridden to projekt przygodowy, który choć zawiera bardzo klimatyczną i zagadkową fabułę, nie jest horrorem, ani grą narracyjną nastawioną jedynie na eksplorację i opowieść, a zawiera wiele, czasami bardzo trudnych zagadek
 
Gr zadebiutuje na platformie dystrybucji cyfrowej na Steam wiosnę tego roku i będzie dostępna na komputerach z systemem Windows, Mac i iOS.
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
  
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-18 12:22:40

No wszystko fajnie tylko trochę szkoda, że nie będzie żadnego zagrożenia, same zagadki to ciekawa sprawa ale ciężko na nich oprzeć całą grę tak by nie stało się to nużące. Jak wyjdzie to zobaczymy z czym to się je bo ładnie to wygląda i klimat też spoko, fabularnie także ujdzie.

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-18 11:37:07

Przypomina fabuła nieco "Dziewczynę, która kochała Toma Gordona" S. Kinga.

Reklama