dodano: 2020-01-13 08:00:02

Mordercza Laleczka Chucky powraca, tym razem w produkcji serialowej

Mordercza Laleczka Chucky powraca, tym razem w produkcji serialowej
22°
1

Laleczka Chucky, kultowy horror z morderczą, nawiedzoną lalką powraca. Tym razem za sprawą stacji Syfy, na której pojawi się jako serial. 
 
Laleczka Chucky to seria filmów grozy opowiadająca historię lalki, nawiedzonej przez seryjnego mordercę Charlesa Lee Raya. Opętana zabawka była sprawcą wielu przerażających mordów, strasząc już od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Po latach mordercza lalka powróci, tym razem nie w kolejnej części kinowego filmu, a serialu, który zamówiła stacja Syfy.
 
A Quiet Place Part II na oficjalnym zwiastunie. Premiera w marcu
 
Serial stworzy Don Mancini twórca filmowej serii o Chucky, który jest także autorem scenariusza, będzie także showrunnerem i reżyserem pierwszego odcinka. W tworzeniu serialu wezmą udział także Nick Antosca i David Kirschner. Serial o tytule Chucky fabularnie ma powiązać ze sobą wszystkie do tej pory stworzone horrory z owej serii, po raz kolejny opowiadając historię nawiedzonej przez Charlesa Lee Raya lalki o imieniu Chucky. 
 
Oprócz kolejnych mordów dokonywanych na przedmieściach miasta, w którym to Chucky trafi do sprzedaży, w serialu poznamy początki demonicznej lalki, dziecka które stało się zabójcą. W serialowej produkcji powrócą także znajome postaci z poprzednich produkcji z serii. Serial Chucky ma być bowiem ściśle związany z oryginalnymi filami grozy, które wchodzą w skład serii. 
 
Data premiery serialu Chucky nie została jeszcze ogłoszona. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:37:07

Odgrzewany kotlet mi sie wydaje i nic z tego ciekawego niestety nie bedzie.

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje