dodano: 2021-04-08 15:55:02

Layers of Fear VR trafi na PlayStation VR! Kiedy horror trafi na gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony?

Autor: AnoX
Layers of Fear VR trafi na PlayStation VR! Kiedy horror trafi na gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony?
11°
0

Layers of Fear VR trafi na PlayStation VR jeszcze w kwietniu! Takimi wieściami Bloober Team otworzył obecny miesiąc. Kiedy i ile zapłacimy za tę wersję hitowego horroru?

Krakowskie studio ogłosiło kiedy możemy się spodziewać kolejnego wydania Layers of Fear VR, które na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 z goglami PlayStation VR, zadomowi się już 29 kwietnia.

W ten sposób kolejna grupa graczy będzie mogła zapoznać się z artystycznym strachem poprzez wirtualną rzeczywistość, zwiększającą poczucie przebywania w świecie przedstawionym.

Studio ogłosiło także, że planuje pełnoprawnie wejść na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych, co ma nastąpić jednak dopiero w 2022 roku.

Zapoznaj się także z: Do Gwiazd! to nowe wydarzenie w World of Tanks, świętujące 60. rocznicę lotu Gagarina!

 

VR jest dla Bloober Team istotnym elementem działań związanych z rozwojem naszych marek. Layers of Fear spotkał się z zainteresowaniem na platformach bardziej casualowych, teraz czas na graczy konsolowych. Ze względu na ogromny potencjał tej platformy, nie wykluczamy również kolejnych naszych produkcji na PlayStation VR w niedalekiej przyszłości - komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team SA.

Layers Of Fear na PSVR ma szansę trafić do bardzo dużego grona naszych fanów, którzy zakupili grę na PS4 jak również do tych, którzy z grą nie mieli jeszcze kontaktu. To kolejny krok do poszerzenia grupy odbiorców marki Layers of Fear. Dotychczas grę ściągnęło (zarówno w wersjach płatnych jak i abonamentowych) ponad 5 milionów graczy na całym Świecie - kończy Babieno.

 

Layers of Fear VR zagości na PlayStation VR już od 29 kwietnia 2021 roku w cenie 19,90 euro/dolarów.

Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect. Spółka planuje wejście na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama