dodano: 2020-11-04 20:05:01
PC

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice wiosną przyszłego roku trafi także na konsole. Larry zawita zatem na nowe platformy!

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice wiosną przyszłego roku trafi także na konsole. Larry zawita zatem na nowe platformy!
12°
0

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice studia CrazyBunch wiosną przyszłego roku dostępne także na konsole. Larry zawita zatem na nowe platformy! 
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, kolejna część klasycznej przygodówki point and click autorstwa studia CrazyBunch, wydanej przez Assemble Entertainment będzie miała swoją premierę także na konsolach, wiosną przyszłego roku. 
  
Skorzystaj z naszego szczegółowego poradnika do: Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - solucja, poradnik
 
Dobrze przyjęta, zarówno na Steam, jak i na GOG.com Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, będąca bezpośrednią kontynuacją Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry zadebiutuje, już wiosną przyszłego roku na nowych platformach. Będą to PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Jednocześnie Koch Media i Assemble Entertainment łącząc siły wyda Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice w wersji pudełkowej, dostępnej na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Gra trafi na półki sklepowe w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Hiszpanii, Andorze, Portugalii, Włoszech, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Islandii.
 
Przygodówka, o której mieliśmy okazję już wspominać pozwala nam wcielić się po raz kolejny w Larry'ego, który opuściwszy New Lost Wages utknął w Cancum, w którym planował ślub ze swoją ukochaną Faith. Niestety zły los rozdzielił ukochanych. Wybranka jego serca przebywa teraz na słynnym, słonecznym i ogromnym archipelagu Kalau’a, a Larry musi ją znaleźć. Nie namyślając się zatem za wiele rusza jej na ratunek, mierząc się w wieloma pokusami, także kobiecymi, jakie czekają go w nowej życiowej przygodzie. Jego serce jednak należy jedynie do uroczej i pięknej Faith. 
 
Gra swoją premierę na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch będzie mieć wiosną 2021 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama