dodano: 2019-08-08 13:15:07
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated, growy komiks pełen akcji we fragmencie z rozgrywki

Autor: agusia16
Gra: Liberated
Liberated, growy komiks pełen akcji we fragmencie z rozgrywki
11°
0

Liberated, przygodowy komiks pełen akcji, stworzony przez niezależne studio Atomic Wolf zaprezentowany na pierwszym zwiastunie prezentującym rozgrywkę. 
 
Komiksową rewolucję zapowiada nietypowa w wykonaniu, gra łącząca powieści graficznej z gatunku tech-noir z elementami akcji, platformowymi i komiksowym, czarno - białym stylem graficznym. Liberated, która opracowana została przez niezależne studio Atomic Wolf zadebiutuje jeszcze w tym roku, z początku w wersji na PC, na Steam i GOG.com i na konsolach Nintendo Switch. W późniejszym terminie także na innych konsolach.
 
Zanim jednak nastąpi jej debiut, zachęcamy Was do zapoznania się z króciutki zwiastunem filmowym, w którym nie tylko przybliżony został styl graficzny i sposób wykonania tej przygodówki akcji, ale i system rozgrywki. Wideo znajdziecie poniżej. 
 
Liberated to ręcznie rysowany komiks, opowieść, która równie szybko i niezauważalnie zmienia się w grę wideo. Wcielając się w postać nad którą przejmujemy kontrolę, kryjemy się w cieniach i walczymy o przetrwanie, używając w tym celu nie tylko broni, ale i własnego sprytu. Gra taktowana jest jako interaktywna powieść graficzna, w której akcję widzimy z bocznej perspektywy, a strzelaniny, sekcje skradankowe i zagadki przechodzą z jednego w drugi z komiksowych paneli. 
 
Liberated, platformowa, pełna akcji wizualna powieść od Atomic Wolf
 
Fabuła Liberated przenosi graczy do niedalekiej przyszłości, w której stechnicyzowane społeczeństwo znalazło się w sidłach dyktatury. Nad ludźmi panuje władza korporacji, dezinformacja i policyjny nadzór. Utrata prywatności doprowadziły do powstania świata pełnego odcieni szarości, w którym nie ma jasnego rozgraniczenie co jest dobre, a co złe. Prawda jest względne, a gracz zanurzając się w rozgrywce może poznać ją z perspektywy obu stron konfliktu.
 
- Chcemy, aby Liberated było doświadczeniem prowokującym do rozważań, dotykającym bardzo prawdziwych tematów, bliskich każdemu z nasmówi Marek Czerniak, creative director w Atomic Wolf. - Liberated zadaje trudne pytania o współczesną technologię, kontrolę nad informacjami oraz to, w jaki sposób uzyskana tą drogą władza może otworzyć drzwi dyktaturze.
 
- To początek naszej rewolucji w dziedzinie cyfrowego komiksu: łączymy wpływające na opowieść interakcje, bogaty gameplay, wybory i konsekwencjemówi Robert Purzycki, współzałożyciel Walkabout. - Nasz framework Playable Graphic Novel wkrótce umożliwi twórcom gier i komiksów współpracę przy nowych projektach z pogranicza obu mediów. To coś całkiem nowego!
 
Liberated swoją premierę będzie mieć wkrótce na PC - Steam i GOG.com, a także na Nintendo Switch. Debiut w wersji na konsolę PlayStation 4 i Xbox One w późniejszym terminie. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama