dodano: 2019-04-10 18:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated, platformowa, pełna akcji wizualna powieść od Atomic Wolf

Autor: agusia16
Gra: Liberated
Liberated, platformowa, pełna akcji wizualna powieść od Atomic Wolf
25°
1

Połączenie platformowej gry akcji oraz komiksowej visaul novel w klimacie noir, pragnie graczom zaprezentować niezależne studio Atomic Wolf w Liberated.
 
Gra niewątpliwie wyróżnia się nie tylko utrzymanym w czarno - białym, komiksowym stylem graficznym, ale i bardzo ciekawym połączeniem gatunkowym, który płynnie przechodzi z narracyjnej, utrzymanej wizualnej powieści, w grę nastawioną na akcję, rozgrywającą się na wielu poziomach. Liberated łączy rysunkowy styl 2,5D z komiksem oraz mechanikami stealth i strzelaniną, rozgrywając się na wielu poziomach, podczas dostępnych czterech rozdziałów, niezwykle szybko. Każda podzielona na rozdziały część rozgrywki, to opowieść o zupełnie innym bohaterze, pełna wielu wyborów i decyzji, które wpływają na bieg historii.
 
W Liberated przenosimy się do świata w którym nie istnieją prawa cywilne, a nadzór państwa i jego władzy nad społeczeństwem rozprzestrzenił się na cały świat. Rząd i wszechobecna władza wykorzystuje zaawansowane technologie do manipulowania społeczeństwem, wykorzystując w tym celu  media społecznościowe, płatności online i śledzenie lokalizacji GPS z urządzeń mobilnych. To tylko niektóre formy sterowania ludzkości i monitorowania każdej osoby. Są jednak w tym świecie powstańcy przeciwstawiający się uciskowi, walczący o wolność i sprzeciwiający się agentom rządowym starającym się utrzymać porządek i kontrolę. 
 
- Sposób, w jaki technologia jest wykorzystywana do pomocy rządowej kontroli zmienił się drastycznie w XXI wieku i chcieliśmy zbadać niebezpieczeństwa, w jakim wydaje się zmierzać - powiedział Marek Czerniak, Dyrektor kreatywny w Atomic Wolf. - Liberated bada to w niuansowy, pragmatyczny sposób, ze stylową mieszanką komiksów ruchu i rozgrywki, która utrzymuje rzeczy rześkie, stylowe i na krawędzi Twojego punktu widzenia.
 
- Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy, co prezentuje sobą Liberated, byliśmy natychmiast uzależnieni! - powiedział Robert Purzycki, współzałożyciel Walkabout. - Jego eksplorowanie rzeczywistych problemów, z którymi borykamy się na co dzień, kiedy zmagamy się zarówno z zaletami, jak i zagrożeniami technologii, mediów społecznościowych i korporacji, mających nad nami kontrolę. Uważamy, że jest to jedna z najbardziej  inspirujących gier na horyzoncie i nie mogą się doczekać, aby usłyszeć graczy jak o niej dyskutują. 
 
Liberated zadebiutuje w wersji na PC - Steam oraz na PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch, jeszcze w tym roku, także w polskiej wersji językowej w formie napisów. Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Karta gry na Steam
 
Polub na Facebooku
 
Obserwuj na Twitterze
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-10 23:40:07

Niestety nic ciekawego w tym nie widzę. Cóż takie życie ;)

Reklama
Reklama