dodano: 2020-02-12 20:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated, cyfrowy komiks w dziewięciominutowym fragmencie rozgrywki

Autor: agusia16
Gra: Liberated
Liberated, cyfrowy komiks w dziewięciominutowym fragmencie rozgrywki
14°
0

Liberated, cyfrowy przygodowy, ale i pełen akcji, cyberpunkowy komiks niezależnego Atomic Wolf zaprezentowana na dziewięciominutowym filmowym zwiastunie. 
 
Wydawca Liberated i Wanderlust Travel Stories, firma Walkabout, jest wraz z Atomic Wolf są polskimi twórcami ambitnej, niezależnej przygodówki akcji, będącej nowoczesnym spojrzeniem na komiks, interaktywny i pełen akcji, bogaty w ekscytujące i ryzykowne pomysły i równie ambitne rozwiązania dotyczące rozgrywki. Polski wydawca zaprezentował właśnie dziewięciominutowy zwiastun filmowy, który prezentuje kolejny fragment rozgrywki. 
 
 Liberated, growy komiks pełen akcji we fragmencie z rozgrywki
 
Liberated to dość nietypowa growa produkcja, już nagradzana, która kreuje nową wizje cyfrowych komiksów. Gracz przejmując kontrolę nad swoją postacią, panel po panelu, właśnie w komiksowej formie, będzie przełączał się między rozgrywającymi się na ekranie akcjami. Poza działaniem typowym dla gry akcji, bo takim projektem gra także jest, pojawi się też konieczność ukrywanie się, ale i klasyczne zagadki i przede wszystkim niezwykle wciągająca historia, której istotą jest dokonywanie mądrych wyborów. 
 
Liberated rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w której żyje społeczeństwo tech-noir i króluje autorytaryzm. Życie napędzane jest korporacją i szybkim rozwojem technologii. W społeczeństwie rozwija się jednak ruch, który pragnie walczyć z państwową dezinformacją, z szarością i nadzorem rządowym, wytyczając wyraźne granice między rewolucją, a terroryzmem. 
 
Zaprezentowany przez Walkabout Games fragment rozgrywki przedstawia postać Barry'ego Edwardsa. Zostaje on zabrany do kwatery głównej tajemniczej grupy powstańców, zwanej "Wyzwolona". Prezentacja wideo pokazuje jak płynne gra przechodzi między opowieścią, a rozgrywką, przekazując pierwszą infiltrację Barry'ego i jego misję, a także kilka strzelanin i wiele akcji. 
 
Premiera Liberated, przewidziana jest na drugi kwartał tego roku. Niebawem gra zostanie także zaprezentowana na na PAX East. 
 
Gra zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch, a następnie w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz GOG.com, co ma nastąpić w drugim kwartale tego roku. 
 
Karta gry na GOG.com
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama