dodano: 2020-10-27 20:00:01

Little Ghost, urocza, klasyczna i pełna magii, rozgrywająca się w czasie Halloween przygodówka z kampanią finansową

Little Ghost, urocza, klasyczna i pełna magii, rozgrywająca się w czasie Halloween przygodówka z kampanią finansową
12°
0

Little Ghost, urocza, klasyczna i pełna magii, rozgrywająca się w czasie Halloween przygodówka studia Jolly Roger Productions z kampanią finansową na Ulule.
 
Swoją kampanię finansową, tym razem za pośrednictwem platformy Ulule ma kolejna gra, która idealnie wpisuje się w halloweenowy klimat. Mowa tutaj o klasycznej przygodówce point and click stworzonej przez studio Jolly Roger Productions zatytułowana Little Ghost.
 
Przeczytaj również: Klasyczna przygodówka point and click w drugiej części, Syberia 2 - poradnik, solucja
 
Little Ghost to przygodówka wykonana w klasycznej formie, w rysunkowym stylu graficznym, inspirowana filmami Tima Bartona, takimi jak Miasteczko Halloween, Sok z żuka i Gnijąca panna młoda. Gra określana jest jako mroczna bajka, w której znajdziemy elementy satyryczne. 
 
W grze wcielamy się bowiem w nieudolnego ducha nieudacznika, któremu niewiele się udaje. Duszek ten chce straszyć ludzi w Halloween, ale niestety nie bardzo się mu to udaje. Historia rozgrywa się w krainie zwanej Ziemią Umarłych, która oprócz duchów jest pełna ghuli, wampirów i innych straszydeł. Miasto i żyjące w nim istoty mają swoją prawa, panuje tu właściwy kodeks postępowania. Każdy mieszkaniec ma obowiązek pracy na rzecz śmierci i umierania. 
 
W takim świecie żyje nasz bohater, duch nazywający się MacMillan, który pragnie umieć straszyć, marzy o tym, by być w końcu strasznym, bo niestety nie jest. Jest za to nieporadny i bezsilny wobec swojej niemocy. Pewnego dnia, tuż po pewnej katastrofie w Akademii Wraith, jego życie bardzo się zmienia. Trafia do świata między tym dla żywych, a tym dla umarłych, spotykając na swojej drodze liczne, czasami przedziwne postaci. 
 
Little Ghost to klasyczna przygodówka w przepięknym rysunkowym stylu, pełna groteski, humoru, czasami cynicznego, wzbogacona licznymi, przeróżnymi zagadkami i łamigłówkami. 
 
Premiera gry przewidziana jest na marzec 2022 roku w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4. 
 
Wesprzyj projekt na Ulule
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama