dodano: 2022-09-22 15:45:02

Logitech G zaprezentowało swoją przenośną konsolę! Urządzenie trafi do sprzedaży w październiku

aktualności newsy hardware Logitech G zaprezentowało swoją przenośną konsolę!
Logitech G zaprezentowało swoją przenośną konsolę! Urządzenie trafi do sprzedaży w październiku
20°
0

Logitech nie pozostaje w tyle i również przedstawia swoją przenośną konsolę. Urządzenie niedawno zaprezentowano na oficjalnym zwiastunie i przekazano, że będzie obsługiwało Xbox Cloud Gaming, Steam Link oraz GeForce Now.

Konsola G Cloud od Logitech ma ukazać się już 17 października i kosztować 350 dolarów. Dla tych, którzy zamówią ją w przedsprzedaży, będzie obowiązywała cena 300 dolarów. Urządzenie można kupić na oficjalnej stronie firmy. Czy jednak warto wydawać pieniądze?

Zapoznaj się także z: Zbiórka na rozwój Star Citizen przekroczyła 500 milionów dolarów! Rozpoczęto ją 10 lat temu

Nie da się ukryć, że na rynku coraz częściej pojawiają się przenośne konsole. Steam Deck lub Nintendo Switch zdobyły dużą popularność, ale czy tak samo będzie z produktem Logitech? Czas pokaże. G Cloud zostało opracowane we współpracy z Tencent Games i wyposażone w system Android. Konsola jest kompatybilna z usługą Xbox Cloud Gaming, GeForce Now oraz Steam Link. Posiada 7-calowy ekran, a jej bateria może wytrzymać 12 godzin na jednym ładowaniu.

Jeśli korzystasz z gier głównie przez strumieniowanie, to G Cloud może być opłacalne. Jednak warto poczekać na premierę tego urządzenia, aby w pełni przekonać się o jego funkcjonalności. Trzeba przyznać, że sama konstrukcja nie wygląda najgorzej, ale wydaję się mniej atrakcyjna niż chociażby Nintendo Switch.

Chcieliśmy podjąć wyzwanie zbudowania urządzenia, które byłoby idealnie zoptymalizowane pod kątem gier w chmurze. Oznacza to precyzyjną kontrolę – podobną do wysokiej klasy kontrolera Xbox – duży ekran HD, niesamowitą żywotność baterii i lekką konstrukcję, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się długimi sesjami grania - powiedział Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/logitech-announces-g-cloud-handheld-with-xbox-and-geforce-now-support/

Komentarze (0):
Reklama