dodano: 2022-11-23 12:00:02
aktualności news Lost Soul Aside otrzymało nowy zwiastun! Gra może ukazać się w 2024 roku

Lost Soul Aside otrzymało nowy zwiastun! Gra może ukazać się w 2024 roku

Lost Soul Aside otrzymało nowy zwiastun! Gra może ukazać się w 2024 roku
0

W sieci ukazał się efektowny zwiastun gry Lost Soul Aside z przybliżonym terminem premiery. Produkcja rozwijana przez chińskie studio powinna zadebiutować w 2024 roku na konsolach PlayStation. Być może w ciągu najbliższych miesięcy dowiemy się więcej o tym tytule.

Nareszcie otrzymaliśmy nowy materiał związany z Lost Soul Aside. Gra była zapowiedziana kilka lat temu i wciąż niewiele o niej wiemy. Jednak po niedawnej publikacji zwiastuna możemy powiedzieć o niej coś więcej. Według pojawiających się w nim informacji, produkcja zadebiutuje w 2024 roku.

Lost Soul Aside jest rozwijane przez chińskie studio Ultizero Games, a wydane zostanie przez Sony Interactive Entertainment. Trzeba przyznać, że zaprezentowana rozgrywka wygląda naprawdę dobrze. Zarówno grafika, jak i mechanika są efektowne i zapowiadają ciekawą oraz wciągającą zabawę.

Zapoznaj się także z: Wieloosobowe Coreborn Nations of the Ultracore otrzymało zwiastun fabularny, prezentujący tło fabularny nadchodzącego survivalu

W pierwszej części materiału widzimy głównego bohatera, który spogląda w gwiazdy. Potem następuje przejście do samej rozgrywki i starć z kilkoma przeciwnikami. Miejmy nadzieję, że udostępniony zwiastun nie będzie jedyny, a Sony wkrótce dostarczy jeszcze więcej wiadomości o tym tytule.

Lost Soul Aside powinno zadebiutować w 2024 roku. Gra zmierza na PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/11/sony-will-publish-spectacular-action-rpg-lost-soul-aside-in-2024

Komentarze (0):