dodano: 2020-03-30 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Wzruszające Lost Words: Beyond the Page zadebiutowało w Google Stadia

Autor: agusia16
Wzruszające Lost Words: Beyond the Page zadebiutowało w Google Stadia
11°
0

Lost Words: Beyond the Page, emocjonalna i narracyjna przygodówka akcji Sketchbook Games, Fourth State oraz Modus Games jest już dostępna w Google Stadia. 
 
Lost Words: Beyond the Page, wielokrotnie już nagradzana, niezwykle emocjonalna, narracyjna przygodówka z elementami akcji i zręcznościowymi, wspólne dzieło Sketchbook Games, Fourth State, wydane przez Modus Games, indie wydawcę mającego na swoim koncie między innymi Degrees of Separation czy dodatkowy epizod przygodówki Bear With Me: The Lost Robots, ogłaszają, iż ich wspólne dzieło właśnie zadebiutowało na Google Stadia. Wraz z debiutem pojawił się nowy filmowy zwiastun. 
 
Lost Words: Beyond the Page zagości premierowo także na Switchu
 
Lost Words: Beyond the Page, której autorką jest znana pisarka Rhiannę Pratchett, znana z gier Mirror's Edge, Tomb Raider oraz Rise of the Tomb Raider, która tym razem skupiła się niezwykle wzruszającym i emocjonalnym scenariuszu przybliżającym graczom postać młodej kobiety o imieniu Izzy, borykającej się z rozpaczą po stracie bliskiej i ukochanej jej osoby
 
Tytuł ten zdobył już kilkanaście wyróżnień i nagród w dziedzinie gier, w tym Best India Game na Game Connection Paris, Special Selection India Award na Reboot Develop oraz Best Story na Game Connection USA.
 
Gra jak wspomniałam przybliża nam historię Izzy, młodziutkiej kobiety, której wędrówkę śledzimy poprzez słowa zawarte w jej pamiętniku. Rozgrywka skupia się na wchodzeniu w interakcje ze słowami z owego dziennika. Pozwoli to mierzyć się z trudnymi łamigłówkami, ale i budować segmenty platformowej rozgrywki, umożliwiające przejście po wiecznie zmieniającym się, cudownym krajobrazie. W ten sposób gracze przeskakują po kolejnych stronach pamiętnika Izzy, odblokowując kolejne rozdziały urokliwej, wzruszającej historii. 
 
Zaprezentowany poniżej zwiastun, pokazuje przykład tego, jak Izzy poprzez własne wspomnienia, które w niej ożywają, obrazuje i kreują swoją rzeczywistość, której uczestnikami są sami gracze.
 
Lost Words: Beyond the Page dostępne jest aktualnie w Google Stadia. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych PC na Steam oraz na PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch w 2021 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama